Pełen asortyment

Mąka żytnia razowa T 2000 Bio - 1kg - Bio Planet

Żyw000357
Ekologiczna mąka żytnia typ 2000 jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna żyta. Polecana jest do wypieków ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciasta makaronowego, do przyrządzania zakwasu na żur oraz do zagęszczania pasztetów warzywnych. 
8,14 zł

Mąka żytnia typ 960 Bio - 1kg - Bio Planet

Żyw000364
Ekologiczna mąka żytnia typ 960 powstała w wyniku przemiału oczyszczonego ziarna żyta. Polecana do wypieków ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciast, ciasteczek, spodów do pizzy, ciasta makaronowego oraz do przyrządzania zakwasu na żur.
8,39 zł

Mąka ryżowa Pełnoziarnista Bio - 500g - Bio Planet

Żyw000369
Ekologiczna mąka ryżowa jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna ryżu. Polecana do wszelkich wypieków - chleba, ciast, ciastek oraz deserów, naleśników, placków. Nie zawiera glutenu.
9,58 zł

Mąka gryczana pełnoziarnista Bio - 500g - Bio Planet

Żyw000511
Ekologiczna mąka gryczana pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna gryki niepalonej. Polecana do ciasta naleśnikowego, makaronów, klusek, placków. Doskonała również do ciemnego zimowego chleba w połączeniu z innymi mąkami.
11,16 zł

Mąka jaglana Bio - 500g - Bio Planet

Żyw000584
Ekologiczna mąka jaglana uzyskana z obłuszczonego ziarna prosa. Polecana do wyrobu ciasteczek w połączeniu z mąką ryżową, także do naleśników i placków w połączeniu z mąką gryczaną. Doskonała również do zagęszczania potraw, gdyż nie tworzy grudek i ma neutralny smak.
6,30 zł

Migdały Mielone - Mąka Migdałowa Bio - 100g - Bio Planet

Żyw002112
Ekologiczna mąka migdałowa powstaje w wyniku zmielenia blanszowanych, nieprażonych nasion migdałowca. Charakteryzuje się delikatnym, słodkim smakiem i jest bardzo sycąca. Idealna do zagęszczania sosów i zup. Polecana także jako alternatywę dla tradycyjnej mąki do wypieku ciast i pieczywa.
12,23 zł

Mąka kasztanowa Bio - 250g - Bio Planet

Żyw002380
Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Mąka kasztanowa jest ceniona ze względu na liczne właściwości zdrowotne. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.
Ostatnie sztuki w magazynie
13,42 zł

Skrobia ziemniaczana Bio - 500g - Bio Planet

Żyw002735
Ekologiczna skrobia ziemniaczana pozyskiwana jest ze świeżych bulw ziemniaków w procesie mechanicznego roztarcia, mycia oraz rafinacji. Nie posiada smaki i zapachu, dlatego doskonale nadaje się do  zagęszczania zup i sosów. Polecana również do zrobienia domowego kisielu czy budyniu.
11,70 zł

Tapioka - skrobia z manioku bezglutenowa Bio - 400g - Bio Planet

Żyw002966
Ekologiczna tapioka pozyskiwana jest z bulw korzeniowych manioku. Nie posiada charakterystycznego smaku i zapachu, w związku z czym nie zmienia smaku potraw. Polecana do wypieku placków, chleba, ciast, ciasteczek. Można ją dodać do kisieli, budyni, puddingów, przetworów mlecznych i owocowych. Doskonała również jako zagęszczacz do zup, sosów, musów.
Ostatnie sztuki w magazynie
6,86 zł

Mąka z ciecierzycy Bio - 400g - Bio Planet

Żyw003298
Ekologiczna mąka z ciecierzycy otrzymywana jest ze zmielonych ziaren cieciorki. Charakteryzuje się lekko orzechowym posmakiem. Można stosować ją samodzielnie lub jako dodatek do innych mąk. Polecana do wypieku pieczywa, makaronów, a szczególnie naleśników, zwanych socca. Posiada silne właściwości wiążące, w związku z czym doskonała również do zagęszczania...
8,62 zł

Mąka z konopi Bio - 400g - Bio Planet

Żyw003317
Ekologiczna mąka z nasion konopi charakteryzuje się lekko orzechowym smakiem i aromatem. Polecamy jako dodatek do wypieków, placków, naleśników, deserów, jogurtów, a także do doprawiania zup i sosów.
Ostatnie sztuki w magazynie
7,92 zł

Mąka kokosowa Bio - 400g - Bio Planet

Żyw003723
Ekologiczna mąka kokosowa powstaje w wyniku zmielenia miąższu kokosa. Charakteryzuje się wyraźnym kokosowym zapachem i delikatnym, słodkim smakiem. Polecana do wypieków, jako dodatek do deserów, koktajlów, musli, sałatek owocowych, czy jogurtów.
9,58 zł

Mąka kasztanowa Bio - 400g - Bio Planet

Żyw004250
Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Mąka kasztanowa jest ceniona ze względu na liczne właściwości zdrowotne. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.
19,65 zł

Mąka Teff Bio - 400g - Bio Planet

Żyw004332
Ekologiczna mąka teff otrzymywana jest ze zmielonych ziaren miłki abisyńskiej. Dodaje potrawom lekko orzechowego aromatu. Od wieków stosowana przez ludność z krajów afrykańskich do przyrządzania tradycyjnego chleba, zwanego injera. Polecana do wypieku pieczywa, placków, ciast, ciasteczek, naleśników, a także jako zagęstnik do zup i sosów.  
Ostatnie sztuki w magazynie
13,93 zł
Produkt dodany do listy życzeń