Biolit - produkty z Ałtaju

Witamiks dla zdrowia jelit granulki - 120g - Biolit

Lek003768
Biolit WITAMIKS to produkt, którego składniki mają korzystny wpływ na utrzymanie zdrowych procesów odkwaszających w organizmie, procesy regeneracyjne oraz eliminację szkodliwej flory, która może wpływać negatywnie na zdrowie człowieka. Dodatkowo, wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu naczyń krwionośnych, zapewniając im odpowiednią szczelność i...
Ostatnie sztuki w magazynie
79,29 zł

Toksidont Maj płyn - 75ml - Biolit

Lek003769
Ekstrakt wodny z korzenia łopianu wykazuje działanie oczyszczające krew, układ trawienny, a szczególnie oczyszcza i wspomaga pracę wątroby. Reguluje poziom cukru we krwi.
128,69 zł

Flawigran Oczanka granulki - 120g - Biolit

Lek003901
Utrzymuje prawidłową ostrość widzenia. Pomocny w utrzymaniu prawidłowej pracy narządu wzroku, w przypadku zmęczenia wzroku, nadwrażliwości na promienie słoneczne albo czynniki uczulające zewnętrzne. 
Ostatnie sztuki w magazynie
74,60 zł

Populin Plus - 200ml - Biolit

Lek004157
Populin plus jest wyciągiem wodnym z kory osiki o szerokim spektrum działania, a w szczególności wspomaga w schorzeniach dróg oddechowych ( zapalenia płuc i oskrzeli, zapalenia krtani i gardła, astma, gruźlica).
Ostatnie sztuki w magazynie
205,28 zł

Biolit – naturalne preparaty dla zdrowia i urody

Naturalne, ekologiczne suplementy diety i kosmetyki cieszą się coraz większym zainteresowaniem świadomych konsumentów, którzy pragną otrzymywać produkty sprawdzone i w pełni bezpieczne dla zdrowia.
W naszym sklepie wprowadziliśmy zatem szeroki wybór preparatów prozdrowotnych (wsparcie odporności, oczyszczenie organizmu) i kosmetyków (odżywienie włosów, skóry i paznokci) rosyjskiej firmy Biolit, bazujących wyłącznie na wysokiej jakości naturalnych składnikach, a zwłaszcza ziołach i innych produktach pochodzenia organicznego.

Biolit - nowoczesne suplementy diety czerpiące wprost z natury

Co wyróżnia produkty firmy Biolit? Przede wszystkim każdy produkt jest dokładnie przebadany i składa się z naturalnych składników (adaptogenów roślinnych i preparatów organicznych). Każdy preparat zawiera cenne substancje aktywne, o potwierdzonych licznymi badaniami naukowymi właściwościach leczniczych. Wszystkie składniki pochodzą z najczystszych terenów Ałtaju i Syberii.
Każdy z oferowanych w naszym sklepie środków przebadano przedklinicznie i klinicznie. Został również dopuszczony do użytku przez Główny Inspektorat Sanitarny w Polsce. O jakości suplementów diety i preparatów kosmetycznych Biolit świadczy również certyfikat jakości TGLS Quality Alliance, otrzymany w 2019 roku.

Bezpieczne i wartościowe produkty dla zdrowia i urody

Na naszej stronie Evital znalazły się mocno zróżnicowane suplementy diety Biolit, o działaniu oczyszczającym, wzmacniającym, regenerującym i wspierającym pracę wszystkich najważniejszych narządów.
Są to preparaty dokładnie przebadane, zawierające szereg naturalnych substancji, jak pąki jodły syberyjskiej, ziele świetlika lub głóg, stanowiące cenne źródło najważniejszych witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i innych potrzebnych dla zdrowia składników.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Evital, a w razie pytań do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, który pomoże dobrać odpowiednie suplementy diety dla każdego.
Produkt dodany do listy życzeń