Biolit - produkty z Ałtaju


Biolit – naturalne preparaty dla zdrowia i urody

Naturalne, ekologiczne suplementy diety i kosmetyki cieszą się coraz większym zainteresowaniem świadomych konsumentów, którzy pragną otrzymywać produkty sprawdzone i w pełni bezpieczne dla zdrowia.
W naszym sklepie wprowadziliśmy zatem szeroki wybór preparatów prozdrowotnych (wsparcie odporności, oczyszczenie organizmu) i kosmetyków (odżywienie włosów, skóry i paznokci) rosyjskiej firmy Biolit, bazujących wyłącznie na wysokiej jakości naturalnych składnikach, a zwłaszcza ziołach i innych produktach pochodzenia organicznego.

Biolit - nowoczesne suplementy diety czerpiące wprost z natury

Co wyróżnia produkty firmy Biolit? Przede wszystkim każdy produkt jest dokładnie przebadany i składa się z naturalnych składników (adaptogenów roślinnych i preparatów organicznych). Każdy preparat zawiera cenne substancje aktywne, o potwierdzonych licznymi badaniami naukowymi właściwościach leczniczych. Wszystkie składniki pochodzą z najczystszych terenów Ałtaju i Syberii.
Każdy z oferowanych w naszym sklepie środków przebadano przedklinicznie i klinicznie. Został również dopuszczony do użytku przez Główny Inspektorat Sanitarny w Polsce. O jakości suplementów diety i preparatów kosmetycznych Biolit świadczy również certyfikat jakości TGLS Quality Alliance, otrzymany w 2019 roku.

Bezpieczne i wartościowe produkty dla zdrowia i urody

Na naszej stronie Evital znalazły się mocno zróżnicowane suplementy diety Biolit, o działaniu oczyszczającym, wzmacniającym, regenerującym i wspierającym pracę wszystkich najważniejszych narządów.
Są to preparaty dokładnie przebadane, zawierające szereg naturalnych substancji, jak pąki jodły syberyjskiej, ziele świetlika lub głóg, stanowiące cenne źródło najważniejszych witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i innych potrzebnych dla zdrowia składników.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Evital, a w razie pytań do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, który pomoże dobrać odpowiednie suplementy diety dla każdego.
Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności