Eko dom

Płyn do płukania i zmiękczania tkanin eco - 1l - Almacabio

Spr000352
Almacabio, płyn do płukania i zmiękczania tkanin eco to wegański, bezglutenowy produkt, który odświeża pranie i nadaje mu miękkości. Dodatkowo wygładza tkaniny i ułatwia ich prasowanie. Opakowanie wystarcza na około 28 prań. Płyn posiada certyfikat BIO CEQ.
Ostatnie sztuki w magazynie
23,07 zł

Boraks Ekologiczny Środek Czyszczący - 1kg - Nanga

Che000015
BORAKS- Czteroboran sodowy zwany jest związkiem boru, występującym w przyrodzie w postaci minerału tinkalu. Boraks używany jest jako naturalny i ekologiczny środek czyszczący o bardzo dużym spektrum zastosowań. 
14,66 zł

Soda Oczyszczona - 1kg - Batom

Żyw003726
Soda oczyszczona to powszechna nazwa związku nieorganicznego nazwie wodorowęglan sodu, który naturalnie występuje w złożach mineralnych, osadach wód słodkich oraz w organizmie człowieka. Jest substancją delikatnie żrącą, ma właściwości neutralizujące kwasy, a także znakomicie pochłania zapachy.
13,97 zł

Soda Oczyszczona - 300g - Batom

Żyw003760
Soda oczyszczona to powszechna nazwa związku nieorganicznego nazwie wodorowęglan sodu, który naturalnie występuje w złożach mineralnych, osadach wód słodkich oraz w organizmie człowieka. Jest substancją delikatnie żrącą, ma właściwości neutralizujące kwasy, a także znakomicie pochłania zapachy.
7,16 zł

Poduszka Rogal z Łuską Gryki - Eliks

Spr000482
Poduszka na szyję w kształcie rogala świetnie sprawdza się w podróży lub podczas wypoczynku na kanapie, fotelu w domowym zaciszu, bądź podczas przerwy w pracy.
Ostatnie sztuki w magazynie
34,60 zł

Świeca Łowicka - Socha

Spr000344
Świeca w całości wykonana z wosku pszczelego + knot bawełniany.Produkt wykazuje zdolność ujemnego jonizowania powietrza, czyli neutralizuje promieniowanie urządzeń elektrycznych (np. telewizorów, monitorów), oczyszcza powietrze, likwiduje brzydki zapach dymu tytoniowego.Przede wszystkim spalanie świecy woskowej działao relaksująco i wprowadza pozytywny...
Ostatnie sztuki w magazynie
17,43 zł

Wkładki Higieniczne z Paskiem Anionowym - 30szt - Gentle Day

Kos003584
Wkładki do codziennego stosowania podczas pojawienia się skąpej wydzieliny. Bawełniana warstwa nie podrażnia skóry w trakcie codziennego stosowania. Przepuszczająca powietrze podstawa zapewnia uczucie świeżości.
16,10 zł

Ekologiczny dom to przestrzeń przyjazna mieszkańcom oraz miejsce, które nie generuje zanieczyszczeń, negatywnie wpływających na kondycję środowiska naturalnego. Warto zadbać w nim o optymalizację zużycia mediów, w tym szczególnie wody i energii elektrycznej oraz stosować naturalne produkty, jak choćby ekologiczne środki czystości.

W ofercie Evital występuje szereg produktów, należących do kategorii chemia ekologiczna do domu. Dzięki nim można zadbać o czystość miejsca do życia oraz pełne bezpieczeństwo mieszkańców.

Naturalne środki czystości – co wyróżnia eko chemię do domu?

Ekologiczne produkty do sprzątania stają się coraz popularniejsze wśród osób, które świadomie dobierają preparaty do domu. Stawiają oni na płyny do mycia naczyń lub podłóg, proszki do prania, eko środki czystości oraz preparaty do czyszczenia toalet, wyprodukowane wyłącznie z substancji pochodzenia naturalnego.

Bezpieczne i naturalne środki czystości nie zawierają szkodliwych substancji, które mogą mieć negatywny wpływ na środowisko lub zdrowie człowieka. Nie znajdzie się zatem w nich takich substancji, jak chlor, fosfor (różne związki z rodziny fosforanów), enzymy, środki petrochemiczne, dodatki chemiczne, syntetyczne zapachy lub inne sztuczne substancje.

Zamiast drażniących, chemicznych detergentów i sztucznych środków zapachowych eko środki czystości zawierają elementy naturalne, jak: soda oczyszczona, ocet lub olejek eteryczny, gwarantujący piękny zapach.

Kiedy warto zdecydować się na naturalną chemię do domu?

Po skuteczne, naturalne produkty do czyszczenia chętnie sięgają osoby, które pragną stosować w swoim otoczeniu wyłączenie preparaty bezpieczne, bez sztucznych dodatków. Dzięki temu dbają nie tylko o czystość w domu, ale także o środowisko.

Eko chemia do domu na bazie bezpiecznych substancji zmniejsza ryzyko podrażnień i uczuleń, dzięki czemu może być bez przeszkód stosowana przez alergików. Na tego typu produkty warto zdecydować się także, jeśli w domu pojawia się małe dziecko, szczególnie wrażliwe na groźne substancje, znajdujące się w tradycyjnych środkach czystości i detergentach.

Nowoczesna chemia ekologiczna do domu – bezpieczne środki czystości do sprzątania domu

W Evital oferujemy szeroki wybór naturalnych środków do czyszczenia różnych powierzchni. Posiadamy rozmaite płyny do mycia podłóg lub szyb, płyny do prania oraz tabletki do zmywarek, bez sztucznych, drażniących dodatków. Dzięki temu można zadbać o najwyższą czystość w każdym wnętrzu w sposób w pełni naturalny oraz bezpieczny dla małych i dużych domowników.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, by znaleźć optymalne produkty ekologiczne do posprzątania każdego domowego wnętrza bez szkodliwej chemii.

Produkt dodany do listy życzeń