Stawy, kości, mięśnie

Wapń Magnez Cynk - 100tabl - Solgar

Lek000753
Preparat zawierający połączenie tych niezbędnych pierwiastków pomaga utrzymać ich stężenie na prawidłowym poziomie. Cynk wspomaga wchłanianie wapnia i magnezu i jego prawidłowe rozdysponowanie w komórkach.
Produkt niedostępny
59,61 zł

Czarci Pazur Biomaść - 50ml - Aboca

Lek000261
Biomaść z czarnym pazurem jest stosowana aby przynieść ulgę w różnego rodzaju bólach, przede wszystkim przy dolegliwościach reumatycznych, bólach mięśni i stawów, artretyzmie, stanach zapalnych ścięgien.
Ostatnie sztuki w magazynie
35,86 zł

Sufrin - 60kaps - PW Evimax

Lek000277
Sufrin to naturalny preparat zawierający wiele związków biologicznie czynnych, a miedzy innymi bio-siarkę ( nieutlenioną siarkę organiczną).
Produkt niedostępny
49,73 zł

Maść z Żywokostu - 50ml - Dr Muller

Lek002471
Żywokost wykazuje działanie łagodzące i ściągające na błony śluzowe, zmniejsza odczyny zapalne, poprawia procesy odpornościowe i wpływa dobroczynnie na układ trawienny.
Ostatnie sztuki w magazynie
19,50 zł

Żel balsam Rewmalgon - 100ml - Aram Natura

Lek001925
Żel-balsam kosmetyczny Rewmalgon jest zalecany jako środek wspomagający przy leczeniu osteoporozy, artrozy, reumatyzmu, zapalenia korzonków nerwowych, artretyzmu i podagry. Posiada działanie przeciwzapalne, rozgrzewające, przeciwgrzybiczne i uspokajające.
Produkt niedostępny
17,83 zł

Balsam Biszofit - 100ml - Aram Natura

Lek001922
Balsam Biszofit z żywokostem stosuje się w przypadku bólów stawów, mięśni czy kręgosłupa. 
Ostatnie sztuki w magazynie
18,71 zł

Żel rozgrzewający Jad Pszczeli - 100ml - Aram Natura

Lek002380
Żel rozgrzewający Jad pszczeli stosuje się pomocniczo przy zapaleniu stawów oraz naciągnięciu więzadeł. Łagodzi bóle, obrzęki i przyczynia się również do regeneracji chrząstki. Ze względu na różnorodny skład wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwreumatyczne.
Ostatnie sztuki w magazynie
21,20 zł

Balsam z Biszofitem Biszolin - 190g - Nami

Lek000864
Biszolin – balsam mineralny z biszofitem świetnie radzi sobie w przypadku bólów reumatycznych, przynosi również ulgę w zapaleniach stawów, problemach z kręgosłupem, wspomagająco można go również stosować w ramach łagodzenia zmian i zwyrodnień stawów i kręgosłupa.
Ostatnie sztuki w magazynie
45,57 zł

Artrobon - 60kaps - Bonimed

Lek001605
Artrobon to suplement diety wskazany jako uzupełnienie codziennej diety w substancje biorące udział w utrzymywaniu prawidłowego funkcjonowania kręgosłupa oraz stawów obwodowych.
Ostatnie sztuki w magazynie
53,40 zł

Solgar7 - 30kaps - Solgar

Lek002901
Solgar7 to suplement łączący siedem naturalnych i bioaktywnych składników, aby zadbać o twoje stawy kompleksowo. Nie pozwól, aby ból i ograniczenia ruchowe wpływały na Twoje codzienne życie!
153,83 zł

Niezależnie od tego, czy pracujemy fizycznie, ćwiczymy w domu lub na siłowni, czy cierpimy z powodu kontuzji – stawy, kości i mięśnie to trzy elementy, o które musimy zadbać. Preparaty dostępne w naszym sklepie obejmują w większości produkty do stosowania profilaktycznego, jak też pourazowego.

 

Dostępne suplementy wzmacniają szkielet, polepszają elastyczność mięśni i stawów. Znajdziemy tu na przykład naturalny koncentrat z omułka zielonowargowego, którego działanie skupia się na utrzymaniu prawidłowego stanu stawów i ich ruchliwości. Maści i balsamy znajdujące się naszej ofercie pomagają w przypadku chronicznego bólu czy reumatyzmu, działając przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Taka forma gwarantuje celne dotarcie do miejsca narażonego na urazy oraz kontuzje. Mamy tu do czynienia z miejscowym działaniem.

 

Wśród nich wyróżniamy produkty na bazie ziół i naturalnych substancji pochodzenia zwierzęcego. Ziołowe balsamy to pomoc dla mięśni, kręgosłupa i stawów. Zawarty w nich olejek miętowy działa chłodząco, co razem z właściwościami przeciwbólowymi przynosi niemal natychmiastową ulgę. Mogą być stosowane także przy zabiegach fizjoterapeutycznych i masażach relaksujących dzięki zawartości substancji kojących, takich jak olejek eukaliptusowy.

 

Wiele maści dostępnych w naszym sklepie ma także działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe, co sprawia iż są to produkty idealne w przypadku doznania kontuzji sportowych. Zarówno substancje stosowane wewnętrznie, czyli suplementy zamknięte w kapsułkach, jak i zewnętrznie, zawierają szereg witamin i minerałów wzmacniających oraz przyspieszających powrót do zdrowia.

Produkt dodany do listy życzeń