Kolagenum Franciszka (liofilizowany kolagen) - 15sasz - Elena

Kolagenum Franciszka Liofilizowany Kolagen - 15sasz /75g - Elena

Elena
Ostatnie sztuki w magazynie
109,84 zł

(109,84 zł szt.)

Brutto

Kolagen stosowany wewnętrznie wpływa pozytywnie na cały nasz organizm – wzmacnia kości i chrząstki, poprawia stan paznokci, włosów i naczyń krwionośnych,ma działanie regenerujące.

Opis

1)      O produkcie

O kolagenie wielu z nas słyszało. Jest stosowany w wielu produktach kosmetycznych i suplement ach.

To wyjątkowe, obecne w wielu narządach białko – znajdziemy je w ścięgnach, chrząstkach, naczyniach krwionośnych czy skórze, zapewnia ich wytrzymałość na rozciąganie oraz rozrywanie. Zawiera charakterystyczny, unikatowy skład aminokwasów, takich jak glicyna, prolina, hydroksyprolina, hydroksylizyna. Do formowania tych dwóch ostatnich potrzebna jest witamina C – jej niedobór zaburza ten proces i powoduje uszkodzenia skóry i błon śluzowych.

Wyróżniamy około 20 rodzajów kolagenu, ale najpopularniejszym z nich jest typ I. Znajdziemy go w skórze, tkance podskórnej, tkance tworzącej blizny, ścięgna czy w tkance łącznej kości.

Od lat kolagen stosowany jest w medycynie i kosmetologii estetycznej. Stosowany zewnętrznie ma na celu ujędrnienie i nawilżenie skóry, chroniąc ją przed starzeniem. Stosowany wewnętrznie wpływa pozytywnie na cały nasz organizm – wzmacnia kości i chrząstki, poprawia stan paznokci, włosów i naczyń krwionośnych, bierze udział w wielu procesach regeneracyjnych. Niestety – wraz z wiekiem produkcja kolagenu w naszym organizmie spada, obniżają się też jego zdolności naprawcze. Głównie dlatego medycyna szuka sposobów, aby ten proces spowolnić, stąd tak szeroki dostęp do preparatów zawierających to białko.

                                    Kolagenum Franciszka Liofilizowany Kolagen - 15sasz /75g - Elena

 

Jednym ze sposobów opóźnienia procesów degeneracji tkanki łącznej, chrząstek, kości, ścian naczyń krwionośnych i skóry jest spożywanie preparatów zawierających to niezbędne i jakże istotne białko.

Kolagen rybi znajdujący się w preparacie Kolagenum, zastąpił kolagen bydlęcy i wieprzowy, ze względu na bezpieczeństwo oraz na fakt, że kolagen rybi jest bardziej wartościowy. Ponadto w preparacie znajdziemy wyciąg z aronii ( będący źródłem antyoksydantów, witamin i błonnika); żurawinę ( bogatą w witaminę C niezbędną do prawidłowego wytwarzania kolagenu i jego stabilizacji), kozie i kobyle mleko ( źródło niezbędnych aminokwasów).

 

Działanie preparatu jest kompleksowe:

 

Działanie preparatu:

- wzmacnia ścięgna i naczynia krwionośne,

- wzmacnia stawy, kości i tkankę chrzęstną,

- poprawia stan włosów, skóry i paznokci,

- chroni skórę przed starzeniem,

- wzmacnia układ immunologiczny.

 

Szczegóły produktu

LekSKM000045
Nowy

Komentarze (0)

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń