Maści, kremy, mazidła

Jest 46 produktów.

Codzienna pielęgnacja powinna się opierać na produktach najwyższej jakości. Warto sięgać po kremy, maści i mazidła, tworzone na bazie naturalnych składników, pełnych cennych substancji aktywnych, korzystnie wpływających na kondycję organizmu.

W ofercie Evital posiadamy mocno zróżnicowane preparaty do stosowania zewnętrznego, o szerokim spektrum z...

Codzienna pielęgnacja powinna się opierać na produktach najwyższej jakości. Warto sięgać po kremy, maści i mazidła, tworzone na bazie naturalnych składników, pełnych cennych substancji aktywnych, korzystnie wpływających na kondycję organizmu.

W ofercie Evital posiadamy mocno zróżnicowane preparaty do stosowania zewnętrznego, o szerokim spektrum zastosowań, które nie tylko wykorzystuje się jako wartościowe kosmetyki, ale także produkty wspierające leczenie wielu dolegliwości bólowych.

Preparaty do codziennej pielęgnacji – kremy, maści i mazidła jako kosmetyki

Naturalne kosmetyki cieszą się obecnie wielką popularnością. Najczęściej do ich produkcji stosuje się czyste ekstrakty i olejki roślinne, zawierające niejedną substancję czynną, która korzystnie wpływa m.in. na kondycję cery.

Preparaty naturalne są bogatym źródłem witamin, minerałów i innych składników, poprawiających ogólną kondycję cery oraz likwidujących podrażnienia. Krem lub mazidło naturalne odżywia oraz nawilża skórę. Zawarte w nim antyoksydanty likwidują rodniki, dzięki czemu stymulują regenerację skóry oraz opóźniają procesy starzenia. Pozwala to zachować młodzieńczy wygląd oraz zdrową, sprężystą i świetlistą cerę, bez nieestetycznych przebarwień lub innych niedoskonałości.

Preparaty przeciwbólowe, czyli naturalne kremy i maści lecznicze

W ofercie Evital znajdują się jednak nie tylko kosmetyki naturalne. Posiadamy szeroki wybór preparatów o działaniu leczniczym, takich jak maści ziołowe, kremy i żele lecznicze, zawierające rozmaite ekstrakty roślinne i inne substancje pomocnicze, dzięki którym można poradzić sobie z podrażnieniami skóry, przyspieszyć gojenie ran lub uśmierzyć stany zapalne.

W przypadku leczenia oparzeń, owrzodzeń i otarć skóry warto postawić choćby na naturalne maści z propolisem, bogate w witaminę A i E. Kremy z żywokostu lekarskiego (zawierające ekstrakt z rośliny) mogą być stosowane na bóle mięśni lub stawów. Podobne działanie ma balsam Pięciornik.

Żele lecznicze – preparaty dla aktywnych fizycznie

Po naturalne maści i kremy powinny sięgać osoby uprawiające sport i cierpiące z powodu kontuzji związanych z aktywnością fizyczną.

Produkty z żywokostem w postaci maści wspierają skuteczne leczenie oraz przyspieszają regenerację naskórka przy powstawaniu otarć. Dodatek biszofitu połtawskiego wspiera regenerację układu kostno-stawowego przy rozmaitych obrażeniach.

Maści ziołowe i kremy naturalne – preparaty od Evital

Natura kryje w sobie wiele cennych substancji, korzystnych dla zdrowia i urody. W Evital stawiamy na naturalne preparaty m.in. na bazie ekstraktów roślinnych, dzięki którym można przyspieszyć leczenie oraz skutecznie dbać o skórę każdego dnia.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty naszej zielarni, by znaleźć produkty perfekcyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 24 of 46 items
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.