Kakao, karob

Kakao Ziarno Surowe Bio - 200g - Bio Planet

Żyw002800
Ekologiczne surowe ziarna kakao otrzymane z najwyższej jakości ziaren kakaowca. Charakteryzują się wytrawnym kakaowym smakiem. Przetwarzane w niskich temperaturach w celu zachowania maksymalnej ilości składników odżywczych.
Produkt niedostępny
15,41 zł

Kakao Ziarna Kruszone Surowe Bio - 250g - Bio Planet

Żyw002867
Ekologiczne surowe kruszone ziarna kakao otrzymane z najwyższej jakości ziaren kakaowca. Charakteryzują się wytrawnym kakaowym smakiem. Przetwarzane w niskich temperaturach w celu zachowania maksymalnej ilości składników odżywczych.
Ostatnie sztuki w magazynie
19,28 zł

Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio - 150g - Bio Planet

Żyw003674
Ekologiczne sproszkowane surowe nieodtłuszczone kakao otrzymane z najwyższej jakości ziaren kakaowca. Ziarna kakao przed zmieleniem zostały głęboko zamrożone (mielenie kriogeniczne), co pozwoliło zachować maksymalną ilość składników odżywczych, a także naturalny smak i aromat produktu. Polecane jako składnik deserów, wypieków oraz innych przekąsek.
Ostatnie sztuki w magazynie
18,08 zł

Kakao Fair Trade Bio - 200g - Terra Etica

Żyw000303
Kakao Fair Trade Terra Etica to 100% naturalne kakao z certyfikowanych upraw ekologicznych w Ekwadorze. Nie zawiera cukru ani innych zbędnych dodatków. Doskonałe do napojów, wypieków i deserów.
Ostatnie sztuki w magazynie
25,80 zł

Karob Jasny Bio - 200g - Bio Planet

Żyw000544
Ekologiczny karob to pozbawione nasion i zmielone strąki drzewa karobowego, zwanego szarańczynem strąkowym. Strąki szarańczynu, zwane również chlebem świętojańskim, wysuszone i zmielone mają ciemnobrązową barwę i mogą stanowić substytut tradycyjnego kakao. Karob polecany jest do wszelkiego rodzaju wypieków, deserów i polew.
7,00 zł

Kakao ziarna kruszone surowe BIO - 600g - Superfoods

Żyw006049
Ekologiczne surowe kruszone ziarna kakao, otrzymane z najwyższej jakości ziaren kakaowca. Charakteryzują się wytrawnym kakaowym smakiem. Przetwarzane w niskich temperaturach w celu zachowania maksymalnej ilości składników odżywczych.
Ostatnie sztuki w magazynie
37,55 zł
Produkt dodany do listy życzeń