Aminokwasy

L-Glutation Zredukowany - 30kaps - Kenay

Lek003999
Aminokwas o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Eliminuje szkodliwe substancje i toksyny, wpływa na prawidłowe działanie układu odpornościowego. 
77,71 zł

L-Tryptofan aminokwas - 60kaps - Kenay

Lek004360
L tryptofan to aminokwas biorący udział w syntezie serotoniny, tzw. hormonu szczęścia. Poprawia nastrój i samopoczucie, ułatwia zasypianie.
Ostatnie sztuki w magazynie
35,14 zł

Nac N-acetylo-L-cysteina - 90kaps - Yango

Lek004595
N-acetylocysteina (NAC) to N-acetylowana pochodna L-cysteiny, czyli siarkowego aminokwasu endogennego, który naturalnie występuje w organizmie człowieka. Po zażyciu doustnym NAC jest prawie w całości metabolizowana w wątrobie do cysteiny, a następnie do glicyny i glutationu. Glicyna jest aminokwasem, który pełni rolę neurotransmitera. Odgrywa również...
Ostatnie sztuki w magazynie
29,64 zł

L-Arginina 500mg - 100kaps - Solgar

Lek004727
Arginina to aminokwas chroniący nas przed chorobami układu krążenia, miażdżycą, niszczeniem naczyń krwionośnych. Ponadto wspomaga regnerację mięśni po ciężkich treningach i redukuje tkankę tłuszczową wspomagając odchudzanie.
Ostatnie sztuki w magazynie
84,68 zł

Choline/Inositol 500mg/500mg - 100kaps - Solgar

Lek004722
Zaawansowany preparat na bazie solidnej dawki choliny oraz inozytolu! Jest to doskonałe połączenie dwóch istotnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu substancji aktywnych.
Ostatnie sztuki w magazynie
98,38 zł

Gaba 500mg - 50kaps - Solgar

Lek004709
Solgar GABA uzupełnia dietę w kwas gamma-aminomasłowy. GABA jest chemicznym związkiem organicznym, który ze względu na swoją budowę zaliczany jest do grupy aminokwasów. GABA jest główną, naturalnie występującą substancją uspokajającą, wpływa pozytywnie na neurony i cały układ nerwowy. W przeciwieństwie do leków uspokajających, które wykazują takie samo...
Ostatnie sztuki w magazynie
79,57 zł

Kwasy aminowe, zwane także aminokwasami, to związki organiczne pełniące w ludzkim organizmie wiele ważnych zadań. Przede wszystkim są budulcem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała i zachodzących w nim procesów fizjologicznych.

 

Dostępne w naszej ofercie suplementy pomogą zachować odpowiedni poziom tych substancji, chroniąc przed wystąpieniem chorób ściśle powiązanych z ich niedoborem. Wśród dostępnych kwasów aminowych znajdziemy takie, które zabezpieczą nas przed nadciśnieniem, miażdżycą czy chorobami serca, a także pomogą w rozwoju organizmu przy zwiększonym wysiłku fizycznym, chroniąc układ mięśniowy, przyspieszając także jego regenerację i wydajność.

 

Wiele kwasów aminowych wpływa też na właściwy stan układu hormonalnego w organizmie, będąc ważnym czynnikiem produkcji między innymi adrenaliny, dopaminy i melaniny. Zwykle występują one jako efekt rozpadu białka w układzie pokarmowym, jednak aminokwasy dostępne w naszej ofercie są w stanie wolnym, czyli gotowym do zaabsorbowania przez organizm w pełni. Podane w łatwej do przyjęcia formie kapsułki lub tabletki o odpowiedniej dawce, zapewniają zupełne pokrycie dziennego zapotrzebowania ludzkiego ciała. Dzięki temu dużo łatwiej jest uzupełnić ewentualne niedobory poza naszą dietą. Nie zawierają też substancji zbędnych w tego typu produktach, czyli cukru, soli ani skrobi, które bywają dodawane do tańszych suplementów. Dostępne w naszej ofercie aminokwasy są także odpowiednie dla osób stosujących dietę wegetariańską.

Produkt dodany do listy życzeń