Aminokwasy

L-Glutamina 500mg - 50kaps - Solgar

LekZolJel000066
Glutamina to aminokwas będący amidem innego aminokwasu – kwasu glutaminowego. Jest jednym z podstawowych, biogennych aminokwasów niezbędnych nam do funkcjonowania.
Ostatnie sztuki w magazynie
70,89 zł

L-Cysteina 500mg - 30kaps - Solgar

LekWatTrz000036
Cysteina to niezbędny aminokwas, biorący udział w wielu kluczowych procesach naszego ciała.
Ostatnie sztuki w magazynie
67,93 zł

L Arginina 1000mg - 90kaps- Solgar

LekNad000004
Arginina to aminokwas chroniący nas przed chorobami układu krążenia, miążdżycą, niszczeniem naczyń krwionośnych. Ponadto wspomaga regnerację mięśni po ciężkich treningach i redukuje tkankę tłuszczową wspomagając odchudzanie.
Ostatnie sztuki w magazynie
154,80 zł

L-Lizyna 500mg - 50kaps - Solgar

LekSKM000141
Lizyna to niezbędny, egzogenny aminokwas, potrzebny do budowy białek, mięśni, kości.
Ostatnie sztuki w magazynie
54,33 zł

L-Glutation Zredukowany - 30kaps - Kenay

LekOdp000086
Aminokwas o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Eliminuje szkodliwe substancje i toksyny, wpływa na prawidłowe działanie układu odpornościowego. 
Ostatnie sztuki w magazynie
80,30 zł

L-Tryptofan aminokwas - 60kaps - Kenay

LekStrDepr000024
L tryptofan to aminokwas biorący udział w syntezie serotoniny, tzw. hormonu szczęścia. Poprawia nastrój i samopoczucie, ułatwia zasypianie.
Ostatnie sztuki w magazynie
36,31 zł

L-Tryptophan 500mg - 60kaps - Now Foods

LekStrDepr000036
Tryptofan należy do aminokwasów egzogennych (niezbędnych), czyli związków, które nie są wytwarzane w organizmie i muszą być do niego dostarczane wraz z dietą.
62,18 zł

Choline 350mg - 100kaps - Solgar

LekStrDepr000071
Cholina należy do witamin z grupy B. Bierze udział w produkcji lecytyny, która z kolei wspiera pamięć i pracę wątroby. Pomaga usunąć nadmiar homocysteiny. 
Ostatnie sztuki w magazynie
72,73 zł

Choline/Inositol 500mg/500mg - 100kaps - Solgar

LekStrDepr000072
Zaawansowany preparat na bazie solidnej dawki choliny oraz inozytolu! Jest to doskonałe połączenie dwóch istotnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu substancji aktywnych.
Ostatnie sztuki w magazynie
78,12 zł

Gaba 500mg - 50kaps - Solgar

LekStrDepr000075
Solgar GABA uzupełnia dietę w kwas gamma-aminomasłowy. GABA jest chemicznym związkiem organicznym, który ze względu na swoją budowę zaliczany jest do grupy aminokwasów. GABA jest główną, naturalnie występującą substancją uspokajającą, wpływa pozytywnie na neurony i cały układ nerwowy. W przeciwieństwie do leków uspokajających, które wykazują takie samo...
Ostatnie sztuki w magazynie
70,27 zł

Kwasy aminowe, zwane także aminokwasami, to związki organiczne pełniące w ludzkim organizmie wiele ważnych zadań. Przede wszystkim są budulcem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała i zachodzących w nim procesów fizjologicznych.

 

Dostępne w naszej ofercie suplementy pomogą zachować odpowiedni poziom tych substancji, chroniąc przed wystąpieniem chorób ściśle powiązanych z ich niedoborem. Wśród dostępnych kwasów aminowych znajdziemy takie, które zabezpieczą nas przed nadciśnieniem, miażdżycą czy chorobami serca, a także pomogą w rozwoju organizmu przy zwiększonym wysiłku fizycznym, chroniąc układ mięśniowy, przyspieszając także jego regenerację i wydajność.

 

Wiele kwasów aminowych wpływa też na właściwy stan układu hormonalnego w organizmie, będąc ważnym czynnikiem produkcji między innymi adrenaliny, dopaminy i melaniny. Zwykle występują one jako efekt rozpadu białka w układzie pokarmowym, jednak aminokwasy dostępne w naszej ofercie są w stanie wolnym, czyli gotowym do zaabsorbowania przez organizm w pełni. Podane w łatwej do przyjęcia formie kapsułki lub tabletki o odpowiedniej dawce, zapewniają zupełne pokrycie dziennego zapotrzebowania ludzkiego ciała. Dzięki temu dużo łatwiej jest uzupełnić ewentualne niedobory poza naszą dietą. Nie zawierają też substancji zbędnych w tego typu produktach, czyli cukru, soli ani skrobi, które bywają dodawane do tańszych suplementów. Dostępne w naszej ofercie aminokwasy są także odpowiednie dla osób stosujących dietę wegetariańską.

Produkt dodany do listy życzeń