Krążenie, serce

Jest 174 produktów.

Od prawidłowej pracy układu sercowo-naczyniowego zależy harmonia całego ludzkiego organizmu. To dzięki niemu krew dostarczana jest do wszystkich narządów, bez czego nie doszłoby do zrealizowania nawet najprostszych z ich zadań. Trawienie nie miałoby sensu, gdyż substancje odżywcze nie zostałyby przyswojone, a oddychanie odbywałoby się bez zamier...

Od prawidłowej pracy układu sercowo-naczyniowego zależy harmonia całego ludzkiego organizmu. To dzięki niemu krew dostarczana jest do wszystkich narządów, bez czego nie doszłoby do zrealizowania nawet najprostszych z ich zadań. Trawienie nie miałoby sensu, gdyż substancje odżywcze nie zostałyby przyswojone, a oddychanie odbywałoby się bez zamierzonego skutku – tlen nie byłby transportowany do komórek, a dwutlenek węgla wydalany. W ten sposób cały organizm pozbawiony zostałby energii życiowej.

 

Całe nasze ciało, niczym samodzielna metropolia, wymaga dobrze zbudowanej intrastruktury, której rolę pełnią żyły i tętnice. Od prawidłowej ich pracy zależy również działanie mózgu, a co za tym idzie – nasza koncentracja i jakość pamięci.

 

Zażywanie suplementów wspierających pracę układu sercowo-naczyniowego może mieć różne efekty. Wśród nich należy wymienić: regulację ciśnienia krwi, wzbogacanie jej składu oraz dbanie czystość przez detoksykację, pozbawiając naczynia krążących w nich szkodliwych substancji. Dodatkowo możemy z pomocą odpowiednich produktów pozbyć się nadmiaru cholesterolu, który powoduje uszkodzenia naczyń i powstawanie zatorów oraz zawałów.

 

Z kolei suplementy działające bezpośrednio na pracę serca przyczyniają się do usprawnienia całego układu sercowo-naczyniowego, gdyż jest to jego najważniejszy organ. Obecne w nich: tauryna, magnez i L-karnityna będą wzmacniać strukturę tego narządu, jednocześnie go stymulując. Dbając w ten sposób o infrastrukturę naszego organizmu, zapewnimy sobie także dobre samopoczucie, które zależne jest od jego pracy.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 24 of 174 items
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.