Krążenie, serce


Od prawidłowej pracy układu sercowo-naczyniowego zależy harmonia całego ludzkiego organizmu. To dzięki niemu krew dostarczana jest do wszystkich narządów, bez czego nie doszłoby do zrealizowania nawet najprostszych z ich zadań. Trawienie nie miałoby sensu, gdyż substancje odżywcze nie zostałyby przyswojone, a oddychanie odbywałoby się bez zamierzonego skutku – tlen nie byłby transportowany do komórek, a dwutlenek węgla wydalany. W ten sposób cały organizm pozbawiony zostałby energii życiowej.

 

Całe nasze ciało, niczym samodzielna metropolia, wymaga dobrze zbudowanej intrastruktury, której rolę pełnią żyły i tętnice. Od prawidłowej ich pracy zależy również działanie mózgu, a co za tym idzie – nasza koncentracja i jakość pamięci.

 

Zażywanie suplementów wspierających pracę układu sercowo-naczyniowego może mieć różne efekty. Wśród nich należy wymienić: regulację ciśnienia krwi, wzbogacanie jej składu oraz dbanie czystość przez detoksykację, pozbawiając naczynia krążących w nich szkodliwych substancji. Dodatkowo możemy z pomocą odpowiednich produktów pozbyć się nadmiaru cholesterolu, który powoduje uszkodzenia naczyń i powstawanie zatorów oraz zawałów.

 

Z kolei suplementy działające bezpośrednio na pracę serca przyczyniają się do usprawnienia całego układu sercowo-naczyniowego, gdyż jest to jego najważniejszy organ. Obecne w nich: tauryna, magnez i L-karnityna będą wzmacniać strukturę tego narządu, jednocześnie go stymulując. Dbając w ten sposób o infrastrukturę naszego organizmu, zapewnimy sobie także dobre samopoczucie, które zależne jest od jego pracy.

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności