Grzybica, pasożyty

Jest 46 produktów.

Pasożyty w naszym organizmie kojarzą nam się zwykle ze zwierzętami. Wśród nich wyróżnia się tasiemce żerujące na ludzkim ciele i jego substancjach odżywczych od wewnątrz, a także kleszcze czy wszy żywiące się krwią. Często nie zdajemy sobie jednak sprawy, że zaliczyć możemy do nich także drobnoustroje, jak bakterie bądź grzyby żyjące naszym kosz...

Pasożyty w naszym organizmie kojarzą nam się zwykle ze zwierzętami. Wśród nich wyróżnia się tasiemce żerujące na ludzkim ciele i jego substancjach odżywczych od wewnątrz, a także kleszcze czy wszy żywiące się krwią. Często nie zdajemy sobie jednak sprawy, że zaliczyć możemy do nich także drobnoustroje, jak bakterie bądź grzyby żyjące naszym kosztem.

 

Dostępne preparaty naturalnego pochodzenia pozwolą oczyścić organizm z tych i wielu innych pasożytów, jednocześnie wzmacniając go. Dodatkowo składniki w nich zawarte wspomagają detoksykację, więc znacznie szybciej pozbędziemy się substancji dla nas szkodliwych. Wśród nich znajdują się między innymi: łupiny orzecha włoskiego, liście szałwi i tymianku, a także czosnek. Mają one działanie odkażające i przeciwdrobnoustrojowe.

 

Ponadto obecne w tych preparatach antyoksydanty i źródła substancji odżywczych pomagają doprowadzić organizm do pierwotnego zdrowia. Dzięki temu, po usunięciu szkodliwych lokatorów z naszego ciała, dużo łatwiej przywrócimy mu normalny tryb pracy.

 

Wiele z oferowanych produktów zapewnia także dodatkową ochronę układu krwionośnego, który także może być narażony na skażenie. To właśnie od jego pracy zależy, jak szybko pozbędziemy się toksyn, na które narażają nas pasożyty. Działają one także wzmacniająco na układ pokarmowy, zwiększając jego możliwości wchłaniania substancji odżywczych. Jeśli więc cierpimy z powodu przebywających w naszym ciele obcych organizmów, przedstawione produkty pozwolą nam na wygranie z nimi na wielu frontach.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 24 of 46 items
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.