Kasze, kaszki

Kasza Bulgur Bio - 500g - Bio Planet

Żyw001853
Ekologiczny bulgur to rodzaj kaszy otrzymywanej z gotowanych, wysuszonych i gniecionych ziaren twardej pszenicy durum. Stanowi podstawę kuchni tureckiej, gdzie dodawana jest do zapiekanek, sałatek, farszów oraz jako składnik drugich dań.
8,72 zł

Kasza Orkiszowa Bio - 500g - Bio Planet

Żyw000401
Ekologiczna kasza orkiszowa produkowana jest z ziarna orkiszu będącego źródłem wielu cennych substancji odżywczych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
7,59 zł

Kasza Gryczana Niepalona Bio - 500g - Bio Planet

Żyw000444
Kasza gryczana to jeden z najwartościowszych produktów zbożowych. Występując w postaci niepalonej zachowuje cenne witaminy i składniki mineralne oraz zapewnia lepszą przyswajalność białka.
10,22 zł

Kasza Manna Bio - 500g - Bio Planet

Żyw000611
Ekologiczna kasza manna (grysik) jest otrzymywana w procesie przemiału oczyszczonych ziaren pszenicy zwyczajnej. Zawiera gluten, który ułatwia przygotowanie puddingów i legumin. Doskonale sprawdza się również jako dodatek do zup, ciast, wypieków i zapiekanek.
Ostatnie sztuki w magazynie
6,82 zł

Kasza Jaglana Bio - 1kg - Bio Planet

Żyw000669
Kasza jaglana otrzymana z łuszczonego prosa. Świetnie komponuje się zarówno z daniami słonymi, jak i słodkimi. Warto ją jeść ze względu na liczne wartości odżywcze, a nawet lecznicze.
11,27 zł

Kasza Gryczana Niepalona Bio - 1kg - Bio Planet

Żyw001719
Kasza gryczana to jeden z najwartościowszych produktów zbożowych. Występując w postaci niepalonej zachowuje cenne witaminy i składniki mineralne oraz zapewnia lepszą przyswajalność białka.
18,33 zł

Kasza Jęczmienna Pęczak Bio - 500g - Bio Planet

Żyw002352
Ekologiczna kasza jęczmienna otrzymana z obłuszczonego ziarna jęczmienia. Doskonała jako dodatek do zup, np. w słynnym polskim krupniku oraz jako składnik drugich dań w połączeniu z duszonymi warzywami i świeżymi ziołami.
6,33 zł

Kaszka Orkiszowa Jasna Bio - 400g - Bio Planet

Żyw004749
Ekologiczna kaszka orkiszowa jasna otrzymywana jest z obłuszczonego ziarna orkiszu. Polecamy jako składnik puddingów, legumin, do zagęszczania zup i sosów, a także do przygotowania kaszki na mleku z owocami.
Produkt niedostępny
5,52 zł

Otręby Żytnie Bio - 150g - Bio Planet

Żyw002887
Ekologiczne otręby żytnie powstają w wyniku procesu przemiału żyta na grys żytni. W skład otrąb wchodzi w głównej mierze zewnętrzna, najbardziej wartościowa warstwa ziarna, tj. okrywa owocowo - nasienna. Otręby są doskonałym źródłem błonnika. Doskonale smakują z przetworami mlecznymi. Polecane również, jako dodatek do zup, sałatek i sosów.
Produkt niedostępny
2,84 zł

Otręby Owsiane Bio - 300g - Bio Planet

Żyw002616
Ekologiczne otręby owsiane, to produkt powstający przy przemiale owsa na mąkę owsianą. W skład otrąb wchodzi głównie zewnętrzna, najbardziej wartościowa warstwa ziarna, tj. okrywa owocowo - nasienna. Otręby są doskonałym źródłem błonnika. Polecane jako dodatek do porannej kaszki śniadaniowej oraz jako panierkę do kotletów, dodatek do ciast, pasztetów...
Ostatnie sztuki w magazynie
5,42 zł

Otręby Orkiszowe Bio - 150g - Bio Planet

Żyw001980
Ekologiczne otręby orkiszowe  powstają podczas procesu przemiału orkiszu na grys orkiszowy. W skład otrąb wchodzi głównie zewnętrzna, najbardziej wartościowa warstwa ziarna. Otręby są doskonałym źródłem błonnika. Doskonale smakują z przetworami mlecznymi. Mogą stanowić dodatek do musli, płatków, zup, sałatek i sosów. 
3,56 zł

Kasza Gryczana Palona Bio - 500g - Bio Planet

Żyw001911
Kasza gryczana to jeden z najwartościowszych produktów zbożowych. Występując w postaci niepalonej zachowuje cenne witaminy i składniki mineralne oraz zapewnia lepszą przyswajalność białka. 
10,39 zł

Kaszka orkiszowa razowa bio - 400g - Bio Planet

Żyw004812
Ekologiczna kaszka ORKISZowa razowa otrzymywana jest z pełnego ziarna ORKISZu. Polecamy jako składnik puddingów, legumin, do zagęszczania zup i sosów, a także do przygotowania kaszki na MLEKU z owocami.
Produkt niedostępny
10,20 zł

Quinoa Trójkolorowa (Komosa Ryżowa) Bio - 500g - Bio Planet

Żyw003965
Ekologiczna quinoa trójkolorowa z powodzeniem zastępuje tradycyjne kasze lub makarony. Doskonale sprawdza się jako składnik zup oraz dodatek do warzyw, sosów, wypieków, a także deserów.
Ostatnie sztuki w magazynie
13,52 zł
Produkt dodany do listy życzeń