Ryże

Ryż Basmati biały bezglutenowy Bio - 500g - Bio Planet

Żyw000441
Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
10,46 zł

Ryż biały długoziarnisty bezglutenowy Bio - 500g - Bio Planet

Żyw000467
Ekologiczny ryż biały długoziarnisty charakteryzuje się specyficznym aromatem i zapachem, dzięki którym harmonijnie współgra z wieloma potrawami. Jest jednocześnie pożywny i lekkostrawny. Po ugotowaniu pozostaje sypki i puszysty. Polecamy jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
8,51 zł

Ryż Basmati pełnoziarnisty Bio - 500g - Bio Planet

Żyw000468
Ekologiczny ryż Basmati pełnoziarnisty charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
10,56 zł

Ryż jaśminowy biały Bio - 500g - Bio Planet

Żyw000483
Ekologiczny ryż jaśminowy biały charakteryzuje się delikatnym jaśminowym aromatem. Doskonały do przygotowywania zarówno tradycyjnych potraw, jak również tych egzotycznych. Stanowi podstawę m.in. kuchni tajskiej. Polecamy jako dodatek do dań mięsnych, sałatek oraz deserów.
9,71 zł

Ryż biały okrągły Bio - 500g - Bio Planet

Żyw001906
Ekologiczny ryż biały okrągły powstaje przez polerowanie ziarenek i jest pozbawiony brązowej, wartościowej łuski. Charakteryzuje się subtelnym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Po ugotowaniu jest kleisty. Doskonały do risotto, sushi i sałatek.
11,07 zł

Ryż Arborio Risotto Bio - 500g - Bio Planet

Żyw003893
Ryż Arborio to wyjątkowa odmiana ryżu, charakteryzująca się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi podstawę tradycyjnej włoskiej potrawy risotto. Po ugotowaniu jest lekko kleisty, a jego największą zaletą jest dobre wchłanianie smaków.
17,54 zł

Ryż Basmati biały bezglutenowy Bio - 1kg - Bio Planet

Żyw004788
Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
Ostatnie sztuki w magazynie
19,57 zł
Produkt dodany do listy życzeń