Napoje, mleka roślinne

Napój Owsiany Bezglutenowy Naturalny - 1l - Natumi

Żyw005500
Napój owsiany bezglutenowy Bio Natumi to ekologiczny napój wyprodukowany z wyselekcjonowanego czystego owsa. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego, nie zawiera glutenu, laktozy i cholesterolu. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. Zawiera wyłącznie naturalne cukry pochodzące z fermentacji owsa.
9,45 zł

Napój Owsiano Waniliowy - 1l - Natumi

Żyw000350
Napój owsiano-waniliowy Bio Natumi to ekologiczny napój z pełnoziarnistego owsa. Wyśmienity smak zawdzięcza oryginalnej wanilii Bourbon z Madagaskaru. Można cieszyć się nim samodzielnie lub stosować jako bazę do wyrafinowanych koktajli mlecznych.
8,77 zł

Napój Owsiano Migdałowy Bio - 1l - Natumi

Żyw004836
Napój owsiano-migdałowy Bio Natumi to ekologiczny napój z pełnoziarnistego owsa z dodatkiem migdałów. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego, nie zawiera laktozy i cholesterolu. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. Zawiera wyłącznie naturalne cukry pochodzące z fermentacji owsa.
12,63 zł

Napój Ryżowy Bio - 1l - Natumi

Żyw000523
Napój ryżowy Bio Natumi to ekologiczny napój z ryżu. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe oraz błonnik. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego. Nie zawiera glutenu i laktozy. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. Zawiera wyłącznie naturalne cukry pochodzące z fermentacji ryżu.
8,49 zł

Napój Ryżowo Waniliowy Bio - 1l - Natumi

Żyw000560
Napój ryżowo-waniliowy Bio Natumi to ekologiczny napój z ryżu wzbogacony oryginalną wanilią Bourbon z Madagaskaru. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe oraz błonnik. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego. Nie zawiera glutenu i laktozy. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. Zawiera wyłącznie naturalne cukry pochodzące z...
9,52 zł

Napój Ryżowo Kokosowy Bio - 1l - Natumi

Żyw002968
Napój ryżowo-kokosowy Bio Natumi to ekologiczny napój z ryżu wzbogacony miąższem kokosa, który nadaje mu niepowtarzalny smak. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe oraz błonnik. Nie zawiera glutenu i laktozy. Doskonały dodatek do ciast, deserów, koktajli lub kawy.
10,55 zł

Napój Sojowy Naturalny Bio - 1l - Natumi

Żyw000524
Napój sojowy Bio Natumi to ekologiczny napój z wyselekcjonowanych ziaren soi, która względu na dużą zawartość białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych zalecana jest w diecie wegańskiej i wegetariańskiej. Doskonałe źródło izoflawonów. Nie zawiera laktozy i glutenu.
Ostatnie sztuki w magazynie
7,28 zł

Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukrów Bezglutenowy Bio - 1l - Natumi

Żyw004792
Napój migdałowy Bio Natumi to ekologiczny napój na bazie wyselekcjonowanych migdałów. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego, nie zawiera glutenu, laktozy i cholesterolu. Nadaje się jako dodatek do potraw, deserów i napojów gorących. Nie zawiera dodatków cukru.
12,50 zł

Napój Jaglany Bio - 1l - Natumi

Żyw002528
Napój jaglany Bio Natumi to ekologiczny napój na bazie kaszy jaglanej. Stanowi doskonałą alternatywę do mleka krowiego, nie zawiera glutenu, laktozy i cholesterolu. Świetny dodatek do potraw, deserów i napojów gorących.
Ostatnie sztuki w magazynie
12,15 zł
Produkt dodany do listy życzeń