Nerki, układ moczowy

Cystone - 100tabl - Himalaya

Lek002841
Cystone jest naturalnym środkiem leczącym dolegliwości układu moczowego. Szczególnie polecany w problemach związanych z kamicą nerkową i powtarzającymi  się zakażeniami dróg moczowych.
Ostatnie sztuki w magazynie
22,33 zł

Fitolizyna Forte - 30kaps - Herbapol Warszawa

Lek003119
Fitolizyna Nefrocaps forte to unikalna kompozycja 7 skoncentrowanych ekstraktów ziołowych, standaryzowana na zawartość flawonoidów wspomagająca funkcjonowanie układu moczowego.
37,18 zł

Prostyron Advanced - 60kaps - Aboca

Lek003732
Prostyron Advanced to rewolucyjny dodatek do diety, charakteryzujący się wyjątkowym, naturalnym kompleksem molekularnym o nazwie Xanurin. Ten kompleks składa się z różnorodnych naturalnych składników, takich jak lipidy sterolowe (kwasy tłuszczowe i fitosterole), polifenole, procyjanidyny i flawonoidy, pochodzące z owoców boczni piłkowanej, żurawiny...
81,00 zł

Żurawina owoc - 50g - Herbapol Kraków

Zio000657
Surowcem leczniczym żurawiny jest jej owoc (czerwona jagoda). Substancje o działaniu leczniczym występujące w żurawinie to m.in. tanina, błonnik, witaminy C, B1, B2, e oraz A, a także magnez, fosfor, potas i żelazo. Roślina ta przede wszystkim wpływa na układ moczowy. Działa moczopędnie, pomaga przy zapaleniach pęcherza moczowego oraz cewki moczowej....
14,43 zł

Nadmiar wody 470mg - 50kaps - Panaseus

Lek004418
Suplement z linii Panaseus to innowacyjny produkt, który został stworzony, aby pomóc osobom borykającym się z problemem zatrzymywania wody w organizmie. Ten wyjątkowy suplement zawiera zestaw 6 naturalnych składników, które skutecznie wspierają proces usuwania wody z organizmu. 
Ostatnie sztuki w magazynie
35,25 zł

Przytulia Czepna 570mg - 90kaps - Yango

Lek004539
Przytulia czepna to bardzo popularny chwast należący do rodziny marzanowatych. Ma wiele działań prozdrowotnych, z których najważniejszymi są wspomaganie układu krwionośnego oraz limfatycznego. Działa na organizm oczyszczająco, zapobiega zakrzepicy żylnej, miażdżycy. Wspomaga leczenie hemoroidów, żylaków kończyn dolnych, powiększonej prostaty.
Ostatnie sztuki w magazynie
37,93 zł

Fitolizyna pasta - 100g - Herbapol Warszawa

Lek001458
W zakażeniach i stanach zapalnych dróg moczowych, w kamicy dróg moczowych (w drobnych złogach, tzw. piasku nerkowym) oraz profilaktycznie w kamicy nerkowej.
24,53 zł

Chanca Piedra - 90kaps - Elena

Lek004682
Chanca piedra to roślina tradycyjnie stosowana przede wszystkim w leczeniu kamicy nerkowej i dny moczanowej oraz infekcji wirusowych.
Ostatnie sztuki w magazynie
70,94 zł

Sok z Pokrzywy 100% - 500ml - Premium Rosa

Lek001891
Sok z pokrzywy wspomaga leczenie chorób układu sercowo-naczyniowego oraz niedokrwistości. Ponadto świetnie oczyszcza krew, stymuluje jej krążenie i wpływa pozytywnie na jej skład chemiczny.
40,78 zł

Urosept - 60 draż. - Herbapol Poznań

Lek000610
Urosept jest produktem roślinnym o łagodnym działaniu moczopędnym, opartym na substancjach pozyskanych z ziół. Składniki w nim zawarte wykazują działanie przeciwzapalne i antybakteryjne.
Ostatnie sztuki w magazynie
32,86 zł

Sok z mniszka - 100ml - PhytoPharm

Lek001704
Stosowany tradycyjnie w niestrawności, braku apetytu oraz pomocniczo jako łagodny środek moczopędny.
Ostatnie sztuki w magazynie
14,95 zł

Buzdyganek - 90kaps - Yango

Lek004433
Suplementacja szczególnie wspiera funkcjonowanie układu moczowego oraz zapewnia prawidłowe działanie układu rozrodczego kobiet i mężczyzn.
Ostatnie sztuki w magazynie
37,91 zł

Zapalenie kłębuszków nerkowych - o. Klimuszko

Pro000060
Komplet 11 ziół, do picia, stosowany przy zapaleniu kłębuszków nerkowych. Skład mieszanki ziołowej według książki: "Wróćmy do ziół", autor: O. Andrzej Czesław KlimuszkoInstytut Prasy i Wydawnictw "NOVUM" Warszawa 1987
59,02 zł

Zapalenie miedniczek nerkowych - o. Klimuszko

Pro000061
Zestaw 10 ziół, do picia, stosowanych w przypadkach zapalenia miedniczek nerkowych. Skład mieszanki ziołowej według książki: "Wróćmy do ziół", autor: O. Andrzej Czesław KlimuszkoInstytut Prasy i Wydawnictw "NOVUM" Warszawa 1987
46,55 zł

Kamica szczawianowa - o. Klimuszko

Pro000062
Mieszanka ziołowa stosowana przy kamicy szczawianowej. Receptura wg książki "Wróćmy do ziół" Ojca Klimuszko.
57,12 zł

Kamica moczanowa - o. Klimuszko

Pro000063
Mieszanka ziołowa stosowana przy kamicy moczanowej.Receptura wg książki "Wróćmy do ziół" Ojca Klimuszko
43,35 zł

Przypadłości dotyczące układu moczowo-płciowego często są dla nas krępujące. O poradę czasem wstydzimy się zapytać nawet zaufanego lekarza. Jest to jednak ważna część naszego organizmu, niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania. Dbanie o nią zapewni nam komfort i zdrowie.

 

Przede wszystkim, należy zaznaczyć, że sam układ moczowo-płciowysięga znacznie dalej, niż większość z nas sądzi. Jego praca zaczyna się już w nerkach, które bardzo ciężko pracują nad utrzymaniem homeostazy, czyli równowagi wszystkich parametrów procesów zachodzących w naszym organizmie. Produkują one także mocz i od ich prawidłowego działania zależy to, co wejdzie w jego skład. Należy pamiętać, że to właśnie za ich pośrednictwem usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii.

 

Za pomocą odpowiednich suplementów można zapewnić prawidłowe działanie nerek, dróg moczowych oraz odpowiednie usuwanie nadmiaru wody z organizmu. Jest to jeden z wrażliwszych układów narządów w naszym ciele, dlatego należy zwrócić na niego szczególną uwagę. Substancje zawarte w roślinach, takich jak: pietruszka, skrzyp czy w liściach brzozy mogą usprawnić jego działanie i zapewnić nam zdrowie wolne od szkodliwych substancji wytwarzanych podczas procesu przemiany materii.

 

Dodatkowo powinniśmy zadbać także o profilaktyczną walkę z powstawaniem kamieni nerkowych i żółciowych, czyli złogów niekorzystnych dla naszego organizmu substancji. Wszystko to może zostać osiągnięte za sprawą odpowiedniej suplementacji, którą zapewniają dostępne w naszym sklepie produkty.

Produkt dodany do listy życzeń