Nerki, układ moczowy

Cystone - 100 tabletek -  Himalaya -
  • -2,18 zł

Cystone - 100tabl - Himalaya

LEKUklM000021
Cystone jest naturalnym środkiem leczącym dolegliwości układu moczowego. Szczególnie polecany w problemach związanych z kamicą nerkową i powtarzającymi  się zakażeniami dróg moczowych.
19,70 zł 21,88 zł
Time left

Fitolizyna Forte - 30kaps - Herbapol Warszawa

LEKUklM000011
Fitolizyna Nefrocaps forte to unikalna kompozycja 7 skoncentrowanych ekstraktów ziołowych, standaryzowana na zawartość flawonoidów wspomagająca funkcjonowanie układu moczowego.
Ostatnie sztuki w magazynie
39,87 zł

Prostyron Advanced - 60kaps - Aboca

LEKUklM000002
Prostyron Advanced to rewolucyjny dodatek do diety, charakteryzujący się wyjątkowym, naturalnym kompleksem molekularnym o nazwie Xanurin. Ten kompleks składa się z różnorodnych naturalnych składników, takich jak lipidy sterolowe (kwasy tłuszczowe i fitosterole), polifenole, procyjanidyny i flawonoidy, pochodzące z owoców boczni piłkowanej, żurawiny...
92,63 zł

NeoFitoroid płyn do mycia - 100ml - Aboca

LekZylHem000003
Kremowy płyn do mycia okolic odbytu. Działa ochronnie, łagodzi świąd i pieczenie, które często występuje w przypadku hemoroidów.
32,33 zł

Urobon - 60kaps - Bonimed

LEKUklM000032
Preparat Urobon jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc pracę nerek i układu moczowego, oraz tych którzy cierpią na częste i nawracające schorzenia dróg moczowych.
42,83 zł

Żurawina owoc - 50g - Herbapol Kraków

Zio000657
Surowcem leczniczym żurawiny jest jej owoc (czerwona jagoda). Substancje o działaniu leczniczym występujące w żurawinie to m.in. tanina, błonnik, witaminy C, B1, B2, e oraz A, a także magnez, fosfor, potas i żelazo. Roślina ta przede wszystkim wpływa na układ moczowy. Działa moczopędnie, pomaga przy zapaleniach pęcherza moczowego oraz cewki moczowej....
14,91 zł

Nefro Protect - 60kaps - AZ Medica

Lek005099
Preparat Nefro Protect jest suplementem diety wspomagającym pracę nerek i oczyszczanie organizmu.
Ostatnie sztuki w magazynie
18,48 zł

Nadmiar wody 470mg - 50kaps - Panaseus

LEKUklM000037
Suplement z linii Panaseus to innowacyjny produkt, który został stworzony, aby pomóc osobom borykającym się z problemem zatrzymywania wody w organizmie. Ten wyjątkowy suplement zawiera zestaw 6 naturalnych składników, które skutecznie wspierają proces usuwania wody z organizmu. 
Ostatnie sztuki w magazynie
40,47 zł

Przytulia Czepna 570mg - 90kaps - Yango

LEKUklM000035
Przytulia czepna to bardzo popularny chwast należący do rodziny marzanowatych. Ma wiele działań prozdrowotnych, z których najważniejszymi są wspomaganie układu krwionośnego oraz limfatycznego. Działa na organizm oczyszczająco, zapobiega zakrzepicy żylnej, miażdżycy. Wspomaga leczenie hemoroidów, żylaków kończyn dolnych, powiększonej prostaty.
39,20 zł

Fitolizyna pasta - 100g - Herbapol Warszawa

LEKUklM000012
W zakażeniach i stanach zapalnych dróg moczowych, w kamicy dróg moczowych (w drobnych złogach, tzw. piasku nerkowym) oraz profilaktycznie w kamicy nerkowej.
27,10 zł

Chanca Piedra - 90kaps - Elena

LEKUklM000009
Chanca piedra to roślina tradycyjnie stosowana przede wszystkim w leczeniu kamicy nerkowej i dny moczanowej oraz infekcji wirusowych.
Ostatnie sztuki w magazynie
73,30 zł

Sok z Pokrzywy 100% - 500ml - Premium Rosa

Żyw007402
Sok z pokrzywy wspomaga leczenie chorób układu sercowo-naczyniowego oraz niedokrwistości. Ponadto świetnie oczyszcza krew, stymuluje jej krążenie i wpływa pozytywnie na jej skład chemiczny.
40,78 zł

Urosept - 60 draż. - Herbapol Poznań

Lek000610
Urosept jest produktem roślinnym o łagodnym działaniu moczopędnym, opartym na substancjach pozyskanych z ziół. Składniki w nim zawarte wykazują działanie przeciwzapalne i antybakteryjne.
33,95 zł

Buzdyganek - 90kaps - Yango

LEKUklM000053
Suplementacja szczególnie wspiera funkcjonowanie układu moczowego oraz zapewnia prawidłowe działanie układu rozrodczego kobiet i mężczyzn.
Ostatnie sztuki w magazynie
39,18 zł

Zapalenie kłębuszków nerkowych - o. Klimuszko

Pro000060
Komplet 11 ziół, do picia, stosowany przy zapaleniu kłębuszków nerkowych. Skład mieszanki ziołowej według książki: "Wróćmy do ziół", autor: O. Andrzej Czesław KlimuszkoInstytut Prasy i Wydawnictw "NOVUM" Warszawa 1987
60,99 zł

Zapalenie miedniczek nerkowych - o. Klimuszko

Pro000061
Zestaw 10 ziół, do picia, stosowanych w przypadkach zapalenia miedniczek nerkowych. Skład mieszanki ziołowej według książki: "Wróćmy do ziół", autor: O. Andrzej Czesław KlimuszkoInstytut Prasy i Wydawnictw "NOVUM" Warszawa 1987
48,10 zł

Kamica szczawianowa - o. Klimuszko

Pro000062
Mieszanka ziołowa stosowana przy kamicy szczawianowej. Receptura wg książki "Wróćmy do ziół" Ojca Klimuszko.
59,03 zł

Kamica moczanowa - o. Klimuszko

Pro000063
Mieszanka ziołowa stosowana przy kamicy moczanowej.Receptura wg książki "Wróćmy do ziół" Ojca Klimuszko
44,79 zł

Przypadłości dotyczące układu moczowo-płciowego często są dla nas krępujące. O poradę czasem wstydzimy się zapytać nawet zaufanego lekarza. Jest to jednak ważna część naszego organizmu, niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania. Dbanie o nią zapewni nam komfort i zdrowie.

 

Przede wszystkim, należy zaznaczyć, że sam układ moczowo-płciowysięga znacznie dalej, niż większość z nas sądzi. Jego praca zaczyna się już w nerkach, które bardzo ciężko pracują nad utrzymaniem homeostazy, czyli równowagi wszystkich parametrów procesów zachodzących w naszym organizmie. Produkują one także mocz i od ich prawidłowego działania zależy to, co wejdzie w jego skład. Należy pamiętać, że to właśnie za ich pośrednictwem usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii.

 

Za pomocą odpowiednich suplementów można zapewnić prawidłowe działanie nerek, dróg moczowych oraz odpowiednie usuwanie nadmiaru wody z organizmu. Jest to jeden z wrażliwszych układów narządów w naszym ciele, dlatego należy zwrócić na niego szczególną uwagę. Substancje zawarte w roślinach, takich jak: pietruszka, skrzyp czy w liściach brzozy mogą usprawnić jego działanie i zapewnić nam zdrowie wolne od szkodliwych substancji wytwarzanych podczas procesu przemiany materii.

 

Dodatkowo powinniśmy zadbać także o profilaktyczną walkę z powstawaniem kamieni nerkowych i żółciowych, czyli złogów niekorzystnych dla naszego organizmu substancji. Wszystko to może zostać osiągnięte za sprawą odpowiedniej suplementacji, którą zapewniają dostępne w naszym sklepie produkty.

Produkt dodany do listy życzeń