Multiwitamina

Naturalna Multiwitamina Organic - 30kaps - Singularis

Lek003970
 Naturalna multiwitamina Organic to produkt zawierający kompozycję 15 naturalnych witamin i minerałów pozyskanych z organicznych owoców agrestu indyjskiego, (Amla), gujawy, liści świętej bazylii, liści curry oraz ekstraktu z owoców cytryny.
Ostatnie sztuki w magazynie
50,26 zł

Minerały Schindele`s - 400g - R.Schindele, Austria

Lek001995
To zmielona skała wulkaniczna z Dolnej Austrii bogata m.in w tlenki krzemu, potasu, żelaza, wapnia, magnezu, glinu, fosforu i wiele innych mikroelementów i pierwiastków śladowych, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Minerały Schindele's zalecane są młodym rozwijającym się osobom, chorym, słabym i w okresie rekonwalescencji np. po...
Ostatnie sztuki w magazynie
139,14 zł

Floradix Tonik Żelazo i Witaminy w płynnej formule - 500ml - Salus Haus

Lek001235
Floradix Żelazo i Witaminy stanowi bogate źródło żelaza oraz witamin B2, B6, B12 i C wpływających pozytywnie na funkcjonowanie organizmu. W szczególności preparat przeznaczony jest dla kobiet, które ze względu na cykliczną utratę krwi podczas miesiączki wymagają większej podaży żelaza, a także podczas ciąży i w okresie laktacji.
Ostatnie sztuki w magazynie
83,20 zł

Maca 500mg Superior - 120kaps - Singularis

Lek003232
Maca wspomaga sprawność fizyczną, psychiczną i pomaga utrzymać optymalny poziom energii. Korzenie Maca są bardzo pożywne ze względu na bogactwo białek i węglowodanów, zwiększają wytrzymałość organizmu, poprawiają pamięć i koncentrację.
50,85 zł

Pierzga Sucha - 180g - Dutkowiak

Mio000191
Pierzga działa dobroczynnie na cały nasz organizm – wykazuje właściwości wzmacniające i regenerujące.
61,59 zł

Elektrolity - 30kaps - Singularis

Lek004001
Elektrolity Liofilizowana woda kokosowa Superior to suplement diety w postaci kapsułek wegańskich dostarczający wodę wydobytą z wnętrza zielonych, niedojrzałych kokosów (Cocos nucifera L.) poddaną opatentowanemu procesowi suszenia rozpyłowego. Suplement zawiera oryginalny Cococin®.
Ostatnie sztuki w magazynie
42,64 zł

Supergreens - 100kaps - Aurospirul

Lek003695
AV SuperGreens jest mieszanką najbardziej odżywczych „green superfoods”:  spiruliny, trawy pszenicznej, trawy jęczmiennej, alfalfa (lucerna), moringi i stewii. Jest bogactwem wysoko skoncentrowanego żywego chlorofilu, bioaktywnych enzymów, wysokiej jakości białka, wielu witamin i minerałów.  Ma szerokie działanie odżywcze, zdrowotne i dostarcza „szybkiej...
Ostatnie sztuki w magazynie
55,39 zł

Moringa - 100kaps - Aurospirul

Lek003696
Moringa (Moringa oleifera) należy do grupy żywności zwanej „green superfoods”. Dostarcza energii, odżywia mózg i ciało oraz wspomaga strukturę komórek organizmu. Ponadto wzmacnia układ odpornościowy organizmu, stabilizuje poziom cukru we krwi, poprawia metabolizm i trawienie, a także odżywia i nawilża skórę. Jest doskonałym przeciwutleniaczem i zapobiega...
55,39 zł

Mleczko pszczele royal jelly 600 - 32 kaps - Apipol

Lek004235
Royal Jelly mleczko pszczele przeznaczone jest dla osób dbających o swoje zdrowie, witalność oraz kondycję psychofizyczną. Mleczko pszczele zwane jest "eliksirem życia". To odżywcza substancja która jest produkowana przez pszczoły.
Ostatnie sztuki w magazynie
36,75 zł
Produkt dodany do listy życzeń