AV Supergreens - 100 kapsułek - Aurospirul Expand

Supergreens - 100kaps - Aurospirul

Aurospirul

Lek003695

Nowy

AV SuperGreens jest mieszanką najbardziej odżywczych „green superfoods”:  spiruliny, trawy pszenicznej, trawy jęczmiennej, alfalfa (lucerna), moringi i stewii. Jest bogactwem wysoko skoncentrowanego żywego chlorofilu, bioaktywnych enzymów, wysokiej jakości białka, wielu witamin i minerałów.  Ma szerokie działanie odżywcze, zdrowotne i dostarcza „szybkiej dawki energii”.

Więcej szczegółów

56,00 zł

brutto

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

AV SuperGreens jest mieszanką najbardziej odżywczych „green superfoods”:  spiruliny, trawy pszenicznej, trawy jęczmiennej, alfalfa (lucerna), moringi i stewii. Jest bogactwem wysoko skoncentrowanego żywego chlorofilu, bioaktywnych enzymów, wysokiej jakości białka, wielu witamin i minerałów.  Ma szerokie działanie odżywcze, zdrowotne i dostarcza „szybkiej dawki energii”.

Zielone super-pożywienie zwane „green superfoods” przewyższa inne zielone warzywa i całą żywność bogactwem składników odżywczych i ich działaniem:

Chlorofil – to skoncentrowana energia słońca. Cząsteczka chlorofilu jest prawie identyczna jak cząsteczka hemoglobiny. Aktywnie odżywia krew spowalniając procesy starzenia. Zdrowa krew decyduje o zdrowiu całego organizmu.

Enzymy – są uważane za „iskry życia”. Nawet przy odpowiednim poziomie minerałów, witamin, aminokwasów, wody, i innych składników odżywczych, bez enzymów życie przestaje istnieć. AV SuperGreens jest naturalnym źródłem wielu korzystnych enzymów bioaktywnych, m.in. enzymu dysmutazy ponadtlenkowej (SOD) – silnego przeciwutleniacza. Enzymy wspomagają także terapię antynowotworową.

Trawa pszeniczna (Triticum aestivum ) i trawa jęczmienna (Hordeum vulgare ) pochodzą z liści niedojrzałych roślin. Nasiona pszenicy i jęczmienia kiełkują przez kilka dni, po czym są sadzone. Młode trawy zbóż są gotowe do zbiorów po 8-14 dniach, kiedy kiełki osiągną 15-25 cm. W tym czasie osiągają szczytowy poziom wartości odżywczych, wysokie stężenia chlorofilu , bioaktywnych enzymów, białka, wielu witamin i minerałów.

Alfalfa (Medicago sativa), znana również jako Lucerna. Jest to jedno z najbogatszych źródeł wielu witamin i minerałów niezbędnych dla zdrowia. Rośnie do 9 metrów w głąb ziemi przechowując wiele minerałów dostępnych jedynie w głębszych jej warstwach a niedostępnych na powierzchni. Zawiera m.in. białko, witaminy: A, B1, B6, C, E, K, a także cynk, karoten, żelazo, wapń i potas. Te minerały i witaminy odgrywają istotną rolę we wzmacnianiu organizmu, w szczególności wzmacniają budowę kości i pomagają w leczeniu zapalenia stawów. Lucerna jest używana do obniżania poziomu cholesterolu i cukru we krwi. Uważa się także, że ma właściwości równoważenia hormonów. Jest przydatna w leczeniu nerek, pęcherza moczowego i chorób prostaty, jednak nie zaleca się jej w czasie ciąży.

Korzyści zdrowotne stosowania AV SuperGreens:

– odtruwa i odkwasza organizm,

– działa jako silny przeciwutleniacz,

– wzmacnia system odpornościowy,

– zwiększa poziom energii i wytrzymałości,

– wspomaga kontrolę wagi,

– stabilizuje poziom cukru we krwi,

– poprawia metabolizm i trawienie,

– wspomaga gojenie się ran,

– zapobiega przedwczesnemu starzeniu,

– skuteczny w terapii antynowotworowej,

– zapewnia poczucie dobrego samopoczucia wraz z wieloma innymi korzyściami zdrowotnymi.

 

Sposób użycia:

2-6 kapsułek, pół godziny przed lub po posiłku.

 

Składniki:

Spirulina, Trawa pszeniczna, Trawa jęczmienna, Alfalfa, Moringa i Stewia

 

Informacje dodatkowe:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu.

Nie zawiera laktozy i glutenu. Produkt wegetariański.

 

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

 

Opakowanie:

100 kapsułek

 

Opinie

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.