Miody i produkty pszczele

Jest 70 produktów.

Miody i produkty pszczele są bogactwem witamin i minerałów. Posiadają jednak wiele innych korzyści, które kryje w sobie między innymi propolis, znany ze swoich medycznych zastosowań od bardzo dawna. To od zwierząt właśnie nauczyliśmy się, jak z niego korzystać. Mimo że jest on znany od dawien dawna, jego właściwości dezynfekujące i bakteriobójcz...

Miody i produkty pszczele są bogactwem witamin i minerałów. Posiadają jednak wiele innych korzyści, które kryje w sobie między innymi propolis, znany ze swoich medycznych zastosowań od bardzo dawna. To od zwierząt właśnie nauczyliśmy się, jak z niego korzystać. Mimo że jest on znany od dawien dawna, jego właściwości dezynfekujące i bakteriobójcze są wykorzystywane na całym świecie w kremach i balsamach po dziś dzień i trudno zastąpić je czymkolwiek innym.

 

Ponadto propolis posiada wiele składników odżywczych, takich jak krzem, magnez, czy witaminy E i B.Niezależnie od tego, czy interesuje nas sam miód, czy też wspomniany kit pszczeli, najważniejszy jest sam proces produkcji. To od rodzaju roślin, z którymi kontakt mają owady, zależą właściwości wytworzonych substancji, a także ich kolor, zapach oraz smak. Powstałe z akacji płynne złoto działa szczególnie na przypadłości układu pokarmowego, między innymi wrzody żołądka. Z kolei miód gryczany o ciemnej barwie i specyficznym, ostrym smaku znajdzie swe zastosowanie przy leczeniu chorób układu krwionośnego, takich jak miażdżyca czy nadciśnienie. Z kolei przy przeziębieniu najbardziej polecany jest ten pochodzący z lipy, złoty z barwą zabarwioną zielenią. Ma właściwości napotne, przeciwgorączkowe oraz wykrztuśne. Dodatkowo uspokaja oraz usypia, co jest szczególnie przydatne w przypadku męczącego przeziębienia lub grypy. Jak widać jest to substancja o bardzo różnorodnym składzie. Dzięki temu każdy z Państwa ma szansę znaleźć miód, który spełni oczekiwania co do właściwości.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 24 of 70 items

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.