Pozostałe

LenoDiar Pediatric - 12sasz 24g - Aboca

LekZolJel000004
Lenodiar Pediatric jest wskazany w leczeniu biegunek różnego pochodzenia (infekcje wirusowe, objawy grypowe charakteryzujące się biegunką, biegunka czynnościowa, biegunka jatrogenna spowodowana przyjmowaniem leków, biegunka podróżnych). Zaleca się podawać dziecku odpowiednią ilość płynów w celu uniknięcia ryzyka odwodnienia. Produkt jest wskazany powyżej...
46,00 zł

Wśród pozostałych produktów stworzonych z myślą o dzieciach znajdziemy specjalne mieszanki herbat działających na przypadłości, z którymi często muszą borykać się najmłodsi. Owocowy smak przyciągnie nawet najbardziej wybredne maluchy, a naturalne składniki poprawią ich odporność, dodadzą energii, a także wpłyną na ich apetyt i podziałają uspokajająco. W ten sposób nie musimy podawać dzieciom nieatrakcyjnych dla nich tabletek czy kapsułek.

 

Łatwa forma podania i przyswajania zawartych w herbatach substancji aktywnych ma wiele zalet. Wchłaniają się one szybciej, a dzieci chętniej piją ciepły napar niż syrop. Owoce czarnej porzeczki, jabłko czy kwiat hibiskusa wpłyną na system immunologiczny naszych pociech, jednocześnie dostarczając odpowiedniej ilości antyoksydantów, witamin i minerałów niezbędnych do rozwoju w ich wieku.

 

Z kolei herbata o silniejszym stężeniu ziół, takich jak, koper włoski, melisa, kminek czy mięta pozytywnie wpłynie na układ pokarmowy dziecka, uspokajając bóle brzucha oraz wzdęcia, a także powstrzymując bolesną kolkę lub zgagę. Jeśli jednak nasze pociechy cierpią na bezsenność, coraz częściej bywają drażliwe i wybuchowe – herbata uspokajająca zapewni im zdrowy sen i zredukuje ilość stresu dzięki zbawiennemu działaniu melisy. To ziele znane z właściwości relaksujących. Dodatek mięty pieprzowej z kwiatem rumianku podziała łagodząco oraz rozkurczowo, dodatkowo wzmacniając działanie podstawowego składnika. Dzięki temu dziecko będzie spokojniejsze, co pozytywnie wpłynie na pozostałe aspekty jego życia, takie jak interakcje z rówieśnikami.

Produkt dodany do listy życzeń