Słodycze i przekąski

Czekolada Mleczna z Ksylitolem - 100g - Aka

Żyw001468
Czekolada mleczna z ksylitolem to doskonała, słodka czekolada o mlecznym smaku. Słodzona ksylitolem, zawiera 48% kakao. Dodatek organicznej soi w postaci mączki sojowej nadaje czekoladzie "oryginalny" mleczny smak. Polecana dla wegan i wegetarian, dla chorych na cukrzycę, celiakię, dla alergików i osób stosujących zdrową dietę.
Produkt niedostępny
14,78 zł

Sezamki Classic - 22,5g - Biover

Żyw000406
Sezamki Classic Bioveri  to pyszna, słodka i bezglutenowa przekąska, która dostarczy energii podczas intensywnego wysiłku lub w podróży. Produkt składa się wyłącznie z ekologicznych składników.
2,08 zł

Chałwa miodowa Bio - 75g - Allos

Żyw000396
Chałwa miodowa  to pyszna, słodka i bezglutenowa przekąska, która dostarczy energii podczas intensywnego wysiłku lub w podróży. Produkt składa się wyłącznie z ekologicznych składników.
13,06 zł

Sezamki w Czekoladzie - 27g - Rapunzel

Żyw000600
Sezamki w czekoladzie zawierają wyłącznie składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych. Oblane są pyszną kuwerturą z gorzkiej czekolady, która dostarcza dodatkowej porcji energii i wzbogaca smak sezamu. To wspaniała przekąska podczas podróży lub po intensywnym wysiłku, która zaspokaja potrzebę sięgnięcia po słodycze.
2,80 zł

Cukierki Pokrzywowe - 50g - Reutter

Lek000942
Cukierki pokrzywowe zawierają ekstrakt pokrzywy, który działa moczopędnie i oczyszczająco na organizm wspierając funkcje wydalnicze oraz układ odpornościowy.
Ostatnie sztuki w magazynie
13,99 zł
Produkt dodany do listy życzeń