Zdrowa żywność

Jest 195 produktów.

W naszym sklepie znajduje się także zdrowa żywność z najwyższej jakości naturalnych składników. Jedzenie nie musi być nudne. Znajdą tu coś dla siebie zarówno diabetycy, osoby z wysoką nietolerancją laktozy, jak i ci, którzy unikają kontrowersyjnego glutenu – czy to z powodu alergii, czy też podjęcia diety. Pozwala to na zróżnicowanie posiłku, be...

W naszym sklepie znajduje się także zdrowa żywność z najwyższej jakości naturalnych składników. Jedzenie nie musi być nudne. Znajdą tu coś dla siebie zarówno diabetycy, osoby z wysoką nietolerancją laktozy, jak i ci, którzy unikają kontrowersyjnego glutenu – czy to z powodu alergii, czy też podjęcia diety. Pozwala to na zróżnicowanie posiłku, bez obawy, że będzie ona jałowa i pozbawiona ważnych dla organizmu substancji odżywczych.

 

W naszej ofercie posiadamy pieczywo na naturalnym zakwasie bez przypraw ani sztucznych polepszaczy smaku. Występują ono w różnych wariantach – zarówno czystych, jak i z dodatkami, na przykład nasion czarnuszki. Słodycze dostępne w naszym sklepie to żywność bez cukru. Został on zastąpiony niekonwencjonalnymi, naturalnymi substancjami słodzącymi, takimi jak syrop z agawy czy ksylitol. Dzięki temu mogą się nimi zajadać osoby cierpiące na cukrzycę jak i ci, którzy w codziennej diecie unikają cukru z innych przyczyn zdrowotnych.

 

Dostępne są tu również suszone owoce, jak i czekolady, wśród których występuje taka o niemal stuprocentowej zawartości kakao. Wiele z produktów, takich jak kasze czy oleje to zdrowsze odmiany szeroko dostępnych odpowiedników. Jest to żywność ekologiczna, bez dodatku szkodliwych dla zdrowia substancji. Pozwala ona osobom z restrykcyjną dietą na poszerzenie dostępnych im składników, by czerpać pełnię radości z przyrządzanego jedzenia. Znajdą się tu także różnego rodzaju słodziki, na przykład syrop ryżowy, a także naturalne soki i produkty pochodzenia zwierzęcego.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 24 of 195 items

Zdrowa żywność

Stali klienci płacą mniej nawet o 10% - sprawdź szczegóły programu lojalnościowego

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.