Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Baton migdałowy z orzechami pekan, syropem klonowym i solą morską.
Baton migdałowy z pastą z orzechów ziemnych i belgijską czekoladą.
Baton z orzechami nerkowca, jabłkiemi berberysem.
Baton migdałowy z płatkami kokosa i miodem.
Baton migdałowy z orzechami włoskimii belgijską czekoladą.
Ciasteczka kruche bez dodatku cukru, glutenu, jajek, laktozy i GMO. Świetny wybór dla osób, które muszą unikać podanych składników, ale chcą jednocześnie cieszyć się smakiem pysznych ciasteczek.
Ciasteczka Ore bez dodatku cukru, glutenu, jajek, laktozy i GMO. Świetny wybór dla osób, które muszą unikać podanych składników, ale chcą jednocześnie cieszyć się smakiem ciasteczek przekładanych pysznym kremem śmietankowym.
Ciasteczka bez dodatku cukru, glutenu, jajek, laktozy i GMO. Świetny wybór dla osób, które muszą unikać podanych składników, ale chcą jednocześnie cieszyć się smakiem jasnych piegusków. :)
Ekologiczne, wegańskie herbatniki w ciemnej czekoladzie.
Ekologiczne, wegańskie lizaki czekoladowe creamy.
Do produkcji batonów zostały użyte tylko wysokiej jakości owoce. Proces suszenia owoców odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii przy temperaturach (40-60°C). Dzięki temu procesowi udaje się zapewnić niemal całkowite zachowanie wszystkich składników naturalnego owocu w tym wielu witamin i minerałów.
Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.