Odchudzanie, oczyszczanie organizmu, detox

Jest 102 produktów.

W odchudzaniu najważniejszym punktem jest oczyszczenie organizmu z zalegających w nim toksyn. Możemy przeprowadzić je na kilka sposobów. W naszym sklepie dostępne są produkty, które mają za zadanie pomóc nam przejść przez ten najtrudniejszy okres zmiany stylu życia. To wtedy właśnie mamy nieodpartą chęć powrotu do starych nawyków żywieniowych i ...

W odchudzaniu najważniejszym punktem jest oczyszczenie organizmu z zalegających w nim toksyn. Możemy przeprowadzić je na kilka sposobów. W naszym sklepie dostępne są produkty, które mają za zadanie pomóc nam przejść przez ten najtrudniejszy okres zmiany stylu życia. To wtedy właśnie mamy nieodpartą chęć powrotu do starych nawyków żywieniowych i najważniejszym jest, by jak najszybciej pozbyć się ich pozostałości z naszego organizmu. Pomogą w tym krople, które wesprą ochronę najważniejszych organów, narażonych na toksyny – wątroby, woreczka żółciowego, śledziony, trzustki i płuc.

 

To właśnie ten pierwszy z narządów pełni rolę filtra w ludzkim ciele, przyjmując na siebie wszystkie substancje dla niego szkodliwe. Krople Detoxin 2 mają za zadanie przyspieszyć oczyszczanie organizmu i usunięcie zalegających toksyn. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się ziołowe suplementy diety w formie łatwo przyswajalnych tabletek, mające za zadanie zarówno utrzymanie prawidłowej masy ciała, jak i walkę z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej.

 

Istnieje wiele kombinacji składników, jednak łączy je wszystkie zbawienny efekt antyoksydantów pochodzących z zielonej herbaty i witaminy C. Pozostałe składniki zależą od wyboru i preferencji Klienta. Jeśli naszym celem będzie przyspieszenie przemiany materii, możemy zdecydować się na preparaty bogate w błonnik uzupełniony ziołami, takimi jak: pokrzywa, mniszek czy tymianek. Oczywiście jeśli chcemy zrezygnować z dodatków ziołowych, występuje on także w naszym sklepie w formie czystej. Decydując się na odchudzanie przez szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, zapewne zainteresują nas suplementy bogate w kurkumę i imbir.

Mniej
Więcej
Showing 1 - 24 of 102 items
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.