Odchudzanie, oczyszczanie organizmu, detox


W odchudzaniu najważniejszym punktem jest oczyszczenie organizmu z zalegających w nim toksyn. Możemy przeprowadzić je na kilka sposobów. W naszym sklepie dostępne są produkty, które mają za zadanie pomóc nam przejść przez ten najtrudniejszy okres zmiany stylu życia. To wtedy właśnie mamy nieodpartą chęć powrotu do starych nawyków żywieniowych i najważniejszym jest, by jak najszybciej pozbyć się ich pozostałości z naszego organizmu. Pomogą w tym krople, które wesprą ochronę najważniejszych organów, narażonych na toksyny – wątroby, woreczka żółciowego, śledziony, trzustki i płuc.

 

To właśnie ten pierwszy z narządów pełni rolę filtra w ludzkim ciele, przyjmując na siebie wszystkie substancje dla niego szkodliwe. Krople Detoxin 2 mają za zadanie przyspieszyć oczyszczanie organizmu i usunięcie zalegających toksyn. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się ziołowe suplementy diety w formie łatwo przyswajalnych tabletek, mające za zadanie zarówno utrzymanie prawidłowej masy ciała, jak i walkę z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej.

 

Istnieje wiele kombinacji składników, jednak łączy je wszystkie zbawienny efekt antyoksydantów pochodzących z zielonej herbaty i witaminy C. Pozostałe składniki zależą od wyboru i preferencji Klienta. Jeśli naszym celem będzie przyspieszenie przemiany materii, możemy zdecydować się na preparaty bogate w błonnik uzupełniony ziołami, takimi jak: pokrzywa, mniszek czy tymianek. Oczywiście jeśli chcemy zrezygnować z dodatków ziołowych, występuje on także w naszym sklepie w formie czystej. Decydując się na odchudzanie przez szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, zapewne zainteresują nas suplementy bogate w kurkumę i imbir.

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności