Yogi Tea BIO

Herbatka Dla Kobiet Energia Women`s Energy Bio - 17x1,8g 30,6g - Yogi Tea

Zio001408
YOGI TEA® Women’s Energy to entuzjazmująca i znakomicie ożywiająca herbata, która zawdzięcza swe walory hibiskusowi, liściom maliny i wyciągowi z korzenia dzięgla lekarskiego. Subtelne przesłanie tej herbaty to „kobieca siła”.
Ostatnie sztuki w magazynie
12,49 zł

Herbatka Dla Mężczyzn Men`s Tea Bio - 17x1,8g - 30,6g - Yogi Tea

Zio001196
YOGI TEA® Men's Tea to herbata dla mężczyzn zawierająca imbir, prażoną cykorię, żeń-szeń i paprykę chili. Jest wybornie smakującym napojem, którym można raczyć się o każdej porze. Subtelne przesłanie tej herbaty to „siła”.
Ostatnie sztuki w magazynie
12,86 zł

Herbatka Imbirowo-Cytrynowa Bio- 17x1,8g 30,6g - Yogi Tea

Zio001397
YOGI TEA® Imbirowo-cytrynowa to herbata, która odświeża umysł i ożywia duszę. Dodatek trawy cytrynowej, lukrecji i czarnego pieprzu nadaje mieszance lekkiej, korzennej słodyczy. Tak przygotowany napój odświeża w lecie i rozgrzewa podczas zimy. Subtelne przesłanie herbaty to „optymistyczne nowe początki”.
12,03 zł

Herbatka Echinacea Bio - 17x1,8g 30,6g - Yogi Tea

Zio001604
Echinacea Yogi Tea to zachwycająco intensywna i urzekająca mieszanina ziół oraz przypraw. Echinacea w połączeniu koprem włoskim, imbirem i kardamonem ogrzewają zmysły i pozwalają doświadczyć harmonijnych doznań w zgodzie z zasadami Ajurwedy. Przesłaniem tej herbaty jest: "Jestem chroniony".
Ostatnie sztuki w magazynie
12,49 zł

W naszej kategorii Herbat Yogi Tea oferujemy szeroki wybór aromatycznych mieszkańek, które są głęboko zakorzenione w praktykach ajurwedyjskich. Yogi Tea to marka znana na całym świecie z powodu swojego zaangażowania w tworzenie herbat, które nie tylko smakują wyjątkowo, ale również promują zdrowie i dobre samopoczucie.

Nasza oferta Yogi Tea obejmuje herbaty skomponowane z różnych ziół, przypraw i ekstraktów roślinnych, które są starannie dobierane i łączone, aby dostarczyć specyficznych korzyści zdrowotnych. Wśród nich znajdziesz mieszanki takie jak „Detox” z dodatkiem kurkumy i cykorii, wspierające naturalne procesy oczyszczania organizmu, czy „Bedtime” z melisą i lawendą, idealne do relaksu przed snem.

Każda herbata Yogi Tea to nie tylko smaczny napój, ale również doświadczenie, które wpływa na zmysły i ducha, dzięki swoim bogatym, naturalnym aromatom. Produkty te są bezpieczne dla zdrowia, gdyż nie zawierają sztucznych dodatków, glutenu ani GMO, co sprawia, że są doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie zdrowy styl życia.

Dodatkowo, w duchu zrównoważonego rozwoju, herbaty Yogi Tea są pakowane w ekologiczne opakowania, co podkreśla ich przyjazny charakter dla środowiska. Zapraszamy do odkrycia mocy i magii ajurwedyjskich herbat Yogi Tea, które są prawdziwym wsparciem dla ciała i ducha.

Produkt dodany do listy życzeń