Magiczne mumio shilajit

Mumio jest niezwykłą, naturalną substancją. Ma postać ciemnej smoły i niezbyt zachęcająco wygląda, ale jakie ma właściwości! W swoim składzie zawiera bogatą zawartość związków mineralnych, nawet tych, które zazwyczaj w innych produktach występują tylko w śladowych ilościach lub wcale. Odżywia komórki, regeneruje, wzmacnia i podnosi odporność, wzmacnia kości i stawy. To tylko garstka właściwości mumio shilajit.

Read more

Tajemnica ashwagandy - właściwości i działanie

Należy do tzw. adaptogenów, czyli grupy roślin "uodparniających" organizm na stres, poprawia nastrój i samopoczucie, dodaje energii i witalności. To tak w wielkim skrócie, bo właściwości ashwagandhy jest znacznie więcej.

Read more

Astaksantyna - cenny antyoksydant

Astaksantyna jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów. Potwierdzono badaniami, iż jej właściwości przeciwutleniające jest 55 razy silniejsze od beta-karotenu i 65 razy silniejsze od witaminy C.

Read more

Czym jest kolagen? Eliksirem młodości

Nazywają go różnie -eliksirem młodości, białkiem zdrowia, substancją budulcową, klejem życia, przyjacielem, który nie pyta o wiek. Słowo kolagen pochodzi od greckiego słowa „kolla '', czyli klej. Kolagen to nie tylko składniki skóry, ale też ścięgien, kości, stawów, oczu, zębów, naczyń krwionośnych.

Read more

Zielona Siła Chlorelli: Sekrety i Korzyści Najzdrowszej Algi

Read more

Jaki prezent na Dzień Matki? Mamy rozwiązanie z rabatem!

Read more

Miód manuka – właściwości i zastosowanie

Read more

Wizyta w pszczelim królestwie – pan Dutkowiak

Read more

Joy day, czyli napoje probiotyczne

Read more

Babka jajowata, czy babka płesznik? Co wybrać?

Read more
Produkt dodany do listy życzeń