Biszolin, naturalny żel z biszofitem

Biszolin to naturalny produkt praktycznie dla każdego, komu dokucza ból mięśni, stawów, cierpi na zwyrodnienia, bóle reumatyczne, czy uprawia aktywnie sport. Biszofit, który jest głównym składnikiem żelu biszolin, to naturalny koncentrat składników mineralnych. Głównie jest to magnez, ale też 30 innych makro i mikroelementów oraz 70 pierwiastków. Żel mineralny z biszofitem wykazuje przede wszystkim działanie przeciwzapalne.

Read more

Kilka słów o soli magnezowej do kąpieli

Po ciężkim dniu w pracy, w szkole, po treningu mamy ochotę na relaksującą kąpiel. W odpoczynku i relaksie może pomóc nam kąpiel z dodatkiem soli magnezowej. Nazywana solą Epsom posiada wiele cennych właściwości. Oczyszcza, łagodzi bóle stawów i mięśni, może uzupełnić niedobory magnezu przez skórę.

Read more

Olejek z drzewa herbacianego.

Read more

Olejek busajna – naturalny olejek do twarzy i ciała

Read more

Na zmarszczki! Olejek z opuncji figowej

Read more

Propolis – pszczeli skarb dla naszej skóry

Pszczoły te na szczęście produkują też cenny propolis, który ma szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej oraz w kosmetologii.

Read more

Naturalna koloryzacja

Naturalna koloryzacja włosów - która z Pań (a także Panów) chciałaby cieszyć się pięknym, żywym kolorem włosów bez uszkadzania ich struktury?

Read more

Naturalne dezodoranty

Naturalne dezodoranty - jeśli mamy czas to warto samemu przygotować sobie dezodorant. Właściwości neutralizujące zapach potu ma soda

Read more

Aloes w codziennej pielęgnacji skóry

Aloes - działanie tej rośliny jest niezwykle wszechstronne i uniwersalne do tego stopnia, że zapominamy jakie cuda są w zasięgu naszej ręki.

Read more

Olej musztardowy do włosów i nie tylko

Read more
Produkt dodany do listy życzeń