Witamina K2 MK 7 Dr Enzmann - 90 kaps - MSE Pharmazeutika Expand

Witamina K2 MK7 Dr Enzmann - 90kaps - MSE Pharmazeutika

MSE Pharmazeutika

Lek003296

Nowy

Witamina K2 (MK- 7) MSE to preparat pozyskiwany  w procesie biofermentacji, na bazie bakterii identycznych z tymi produkowanymi w ludzkiej florze jelitowej dzięki czemu jest doskonale przyswajany przez komórki jelit.

Więcej szczegółów

188,09 zł

brutto

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

Witamina K2 (MK- 7) MSE to preparat pozyskiwany  w procesie biofermentacji, na bazie bakterii identycznych z tymi produkowanymi w ludzkiej florze jelitowej dzięki czemu jest doskonale przyswajany przez komórki jelit.

Witamina K2 powoduje, że wapń pozyskiwany z pożywienia nie osadza się w naczyniach krwionośnych prowadząc do zwapnienia, a jest transportowany bezpośrednio do kości.

Witamina K2 w postaci MK-7 charakteryzuje się doskonałą wchłanialnością oraz zdolnością do akumulacji we krwi. Może być tworzona przez mikroorganizmy tj. bakterie flory jelitowej i może być przyswajana bezpośrednio przez komórki jelit. Jednak warunkiem jej wytwarzania są zdrowe jelita. W innym wypadku należy dostarczyć K2 (MK-7) w optymalnym stężeniu, w postaci suplementu diety.

W przypadku braku witaminy K2, białko (osteokalcyna) posiadające właściwości wiązania wapnia, staje się nieaktywne, w skutek czego procesy mineralizacji kości zostają zakłócone, a wapń zaczyna gromadzić się w naczyniach krwionośnych.

Obniżone wartości witaminy K w organizmie można określić na podstawie długości krzepnięcia krwi. Wskaźnikiem jej zaniżonego stężenia jest niski poziom karboksyosteokalcyny, który świadczy o niekorzystnym metabolizmie wapnia w układzie kostnym.


Dawkowanie:

1 kapsułka dziennie podczas posiłku.


Składniki:

- witamina K (witamina K2 - menachinon 7),

- substancja powlekająca: maltodekstryna,

- substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna,

- hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki),

- substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych,

- dwutlenek krzemu.

Informacje dodatkowe:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Aby zachować dobrą kondycję i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu należy prowadzić zdrowy tryb życia oraz stosować zrównoważoną dietę.

Produkt przechowywać w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.


Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Opakowanie:

90 kapsułek

Opinie

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.