• Nowy
TRIPHALA W PROSZKU 100 g - SATTVA (FOODS)
TRIPHALA W PROSZKU 100 g - SATTVA (FOODS)

TRIPHALA W PROSZKU 100 g - SATTVA (FOODS)

BP_31915
produkt na zamówienie
13,59 zł

13,59 zł 100g

Brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 0,20 zł w naszym programie lojalnościowym, do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Twój bonus za bieżące zamówienie będzie wynosić 0,20 zł.
 
SKŁADNIKI
Proszek z owoców: Terminalia chebula 33,33 %, Terminalia bellirica 33,33 %, Emblica officinalis 33,33 %.

OPIS
Suplement diety.
Migdałecznik chebułowiec (Terminalia chebula) i liściokwiat garbnikowy (Emblica officinalis) wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

ZALECANE SPOŻYCIE I INNE UWAGI
1-3 g dziennie. Można przyjmować z posiłkiem (np. jako dodatek do potraw), jak i pomiędzy posiłkami np. w połączeniu z miodem lub napojem.
Produkt nie powinien być stosowany u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Osoby przyjmujące leki przed spożyciem powinny skonsultować się z lekarzem.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Zalecana porcja produktu do spożycia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 łyżeczka (3 g)

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Dieta
Bez cukru
Bez glutenu
Wegański
Wegetariański
5903794183735
No reviews
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.