Srebro Nanokoloidalne 50ppm - 250ml - Bio Nature

Srebro Nanokoloidalne 50ppm - 250ml - Bio Nature

Bio Nature
55,16 zł

(55,16 zł szt.)

Brutto

Srebro nanokoloidalne 50 PPM to niejonowy koloid srebra o silnym działaniu antybakteryjnym, przeciwzapalnym i przeciwgrzybiczym. Stanowi bezpieczną alternatywę dla antybiotyków. Nie podrażnia błon śluzowych i nie niszczy mikroflory jelitowej. Jest bezpieczne dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Opis

Srebro nanokoloidalne 50 PPM to niejonowy koloid srebra o silnym działaniu antybakteryjnym, przeciwzapalnym i przeciwgrzybiczym. Stanowi bezpieczną alternatywę dla antybiotyków. Nie podrażnia błon śluzowych i nie niszczy mikroflory jelitowej. Jest bezpieczne dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Wyjątkowe właściwości srebra zauważono już w starożytności. Rzymscy legioniści przykładali srebrne monety do ran zadanych im podczas bitew, ponieważ rany te szybciej się goiły. Grecy pokrywali srebrem powierzchnie naczyń by zneutralizować zawarte w nich bakterie i wirusy. Również polska szlachta spożywała pokarm i napoje ze srebrnych naczyń, używając przy tym srebrnych sztućców.

Srebro nanokoloidalne w medycynie współczesnej znane jest od prawie 100 lat. Występuje w postaci roztworu z destylowanej wody oraz drobinek srebra, które dzięki formie koloidalnej, mogą być bezproblemowo przyswojone przez ciało człowieka. Roztwór koloidalnego srebra charakteryzuje się wysokim poziomem rozdrobnienia, dzięki czemu jego cząsteczki są całkowicie wydalane z organizmu w ciągu kilku dni.

Srebro nanokoloidalne znajduje zastosowanie zarówno w leczeniu zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Dowiedziono, że zabija ponad 650 patogenów oraz niszczy grzyby i pleśń. Zewnętrznie stosuje się je w przy:

- odkażaniu i leczeniu nawet trudno gojących się ran, oparzeń, zadrapań i skaleczeń,

- trądziku, wysypki i wyprysków

- zmianach skórnych, łuszczycy, opryszczce czy ospie wietrznej,

- ukąszeniach owadów,

- stanach skóry, uszu i oczu, a nawet dróg płciowych.

Działanie antybakteryjne i antygrzybicze niejonowego nanokoloidu srebra wykorzystywane jest do oczyszczaniu wody pitnej, w saunach i basenach, gdyż w przeciwieństwie do chloru nie drażni oczu. Może być stosowany do dezynfekcji i dezynsekcji pomieszczeń, klimatyzacji, mebli i urządzeń.

Wewnętrznie srebro nanokoloidane stosowane jest jako lek na grypę, zapalenie płuc, przeziębienie lub katar. Pomaga zwalczać problemy jelitowe, zapalenia żołądka i biegunki. Wykazuje właściwości łagodzące bóle reumatyczne. Srebro nanokoloidalne jest pomocne w walce z hemoroidami, białymi upławami o dużej obfitości, świądem odbytu oraz czyrakami. Stosuje się je w leczeniu zakażenia pasożytami krwi, paciorkowcami, drożdżakami i gronkowcami, a także w leczeniu zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych oraz w profilaktyce nowotworowej.

Srebro nanokoloidalne jest nietoksycznym i naturalnym odpowiednikiem antybiotyków. Istotne jest jednak przyjmowanie dobrej jakości produktów w postaci niejonowej. Srebro jonowe w większych ilościach może prowadzić do choroby zwanej srebrzycą, która objawia się przebarwieniami na skórze, paznokciach oraz dziąsłach.

 

Składniki:

- niejonowy nanokoloid srebra 50 PPM (czyli 50 mg/1l)

 

Sposób użycia:

Roztwór nanieść bezpośrednio na skórę przy pomocy okładów lub rozpylacza. Doustnie wg zaleceń lekarza.

 

Informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w miejscu suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci.

 

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, ostrych stanów zapalnych wymagających leczenia farmakologicznego oraz stwierdzonej alergii.

 

Opakowanie:

250 ml

 

 

Szczegóły produktu

LekPSkor000021
Nowy

Komentarze (0)

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń