Pasta do zębów aloesowa - 130g - Forever

Pasta do zębów aloesowa - 130g - Forever

FOREVER LIVING PRODUCTS POLAND Sp. z o.o.
43,00 zł
Brutto

Pasta do zębów zawierająca w składzie przeciwbakteryjny propolis oraz aloes. Przeciwdziała powstawaniu płytki nazębnej i ochrania przed próchnicą. Można stosować w przypadku wrażliwych dziąseł.

Opis

Dzięki właściwościom bakteriostatycznym aloesu skutecznie zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co zabezpiecza zarówno przed próchnicą, jak i tworzeniem się kamienia. Gojące działanie miąższu Aloe vera powoduje złagodzenie stanów zapalnych i zapobiega nawracającym infekcjom bakteryjnym oraz grzybiczym.
Zastosowanie propolisu pszczelego wzmacnia naturalne, bakteriobójcze właściwości miąższu aloesowego. Pasta nie zawiera substancji ścierających szkliwo, jest łagodna dla szkliwa.

Miąższ aloesowy, bardzo bogaty w enzymy, ma naturalne właściwości czyszczące. Nie ma potrzeby dodawania do tej pasty jakichkolwiek materiałów o zbyt szorstkiej konsystencji. 

Dzięki właściwościom grzybobójczym i bakteriostatycznym miąższu aloesowego skutecznie zwalcza przykry zapach z ust. Uzyskany efekt świeżości utrzymuje się niezwykle długo. Regularne używanie pasty Forever Bright wyraźnie wzmacnia dziąsła, które stają się jędrne, zdrowe i mniej podatne na urazy, np. spowodowane szczoteczką do zębów. U osób ze skłonnością do stanów zapalnych kieszonek około zębowych sytuacja ulega znacznej poprawie, co może wspomóc leczenie w gabinecie stomatologicznym.

pastą Forever powinno się myć zęby rano, wieczorem i po każdym posiłku. W celu jak najlepszego wykorzystania dobroczynnych właściwości miąższu aloesowego najlepiej jest myć zęby dwukrotnie: raz dla oczyszczenia ich powierzchni z osadu oraz zanieczyszczeń i natychmiast drugi raz – dla zadbania o dziąsła i przeciwbakteryjną ochronę śluzówek oraz przestrzeni między zębowych. Jeżeli wymagana jest fluorowa profilaktyka przeciwpróchnicza, należy poradzić się stomatologa co do częstotliwości używania fluorowych preparatów ochronnych.

Opakowanie: 130g (pasta bardzo wydajna, na szczoteczkę 1/2 ilości zwykłej pasty)

– Nie zawiera fluoru !
– Nie zawiera żadnych materiałów ścierających szkliwo
– Zawiera propolis pszczeli i aloes
– Wzmacnia i chroni dziąsła
– Daje efekt długotrwałej świeżości
– Delikatnie rozjaśnia powierzchnię szkliwa

Skład: Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel), Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Chondrus Crispus (Carrageenan), Flavor (Aroma), Bee Propolis, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Chlorophyllin-Copper Complex.

Szczegóły produktu

Bez fluoru
Tak
Kosmetyk wegetariański
Tak
KosT000065
Nowy

Komentarze (0)

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń