Koenzym Q10 forte + B1 120mg - 60 kapsułek - Singularis Expand

Koenzym Q10 Forte + B1 120mg - 60kaps - Singularis

Singularis Singularis

Lek003765

Nowy

Koenzym Q10 Forte + B1  to suplement diety, który uzupełnia dietę w koenzym Q10, witaminę B1 oraz lecytynę. Szczególnie polecany osobom w średnim i podeszłym wieku, aktywnym fizycznie i sportowcom oraz na diecie cukrzycowej.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu na stanie sklepu

67,92 zł

brutto

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

Koenzym Q10 Forte + B1  to suplement diety, który uzupełnia dietę w koenzym Q10, witaminę B1 oraz lecytynę. Szczególnie polecany osobom w średnim i podeszłym wieku, aktywnym fizycznie i sportowcom oraz na diecie cukrzycowej.

Koenzym Q10 to substancja naturalnie występująca w komórkach – w mitochondriach i odpowiada za wytwarzanie w nich energii. Największa ilość koenzymu Q10 występuje m.in. w sercu, mięśniach, wątrobie i nerkach. W mięśniu sercowym u osób starszych, poziom koenzymu Q10 spada nawet o połowę w stosunku do serca osób młodych.

Zawarta w preparacie witamina B1 (tiamina) wspomaga czynności serca oraz wspiera prawidłowy metabolizm energetyczny. Preparat uzupełnia zapasy koenzymu Q10 w komórkach mięśnia sercowego, mięśni szkieletowych, mięśniówki naczyń krwionośnych. Dodatek oleju sojowego ułatwia przyswajanie koenzymu Q10 w jelitach.

 

Sposób użycia:

Zażywać 1 kapsułkę dziennie po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu.

 

Składniki:

koenzym Q10, lecytyna, nośnik (olej sojowy całkowicie rafinowany nie będący alergenem), składnik otoczki (żelatyna, gliceryna,). Witamina B1 (tiamina).

 

Informacje dodatkowe:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt przechowywać w miejscu suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci.

 

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

 

Opakowanie:

60 kapsułek

 

Opinie

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.