Korzeń szczeci ekstrakt w kroplach - 100 ml - BioNature

Ekstrakt z Korzenia Szczeci Krople - 100ml - Bio Nature

Bio Nature
Ostatnie sztuki w magazynie
118,51 zł
Brutto

Ekstrakt z korzenia szczeci to naturalny sposób leczenia boreliozy i innych chorób odkleszczowych. Preparat działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i antybiotycznie. Jest także skuteczny w łagodzeniu dolegliwości układu pokarmowego i reumatyzmu.

Opis

Ekstrakt z korzenia szczeci to naturalny sposób leczenia boreliozy i innych chorób odkleszczowych. Preparat działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i antybiotycznie. Jest także skuteczny w łagodzeniu dolegliwości układu pokarmowego i reumatyzmu.

Szczeć jest rośliną występującą powszechnie na wielu kontynentach. Stosowana jest od wieków w medycynie ludowej. Surowcem zielarskim jest korzeń, w którego składzie znajdziemy wyjątkowe składniki biologicznie czynne, takie jak: fenolokwasy, minerały, irydoidy, trójterpeny czy alkaloidy. Kompilacja tych składników wpływa kompleksowo na funkcjonowanie naszego organizmu. Szczeć działa przeciwzapalnie, walcząc z bólem, obrzękiem i zakażeniami o podłożu bakteryjnym, wirusowym oraz grzybiczym. Ponadto korzeń szczeci jest bogaty w antyoksydanty, które eliminują wolne rodniki. Związki te niszczą błony komórkowe i uszkadzają komórkowy materiał genetyczny. Nagromadzenie mutacji może w przyszłości skutkować powstaniem nowotworów. Wolne rodniki biorą również udział w peroksydacji złego cholesterolu, co skutkuje powstawaniem blaszki miażdżycowej w tętnicach.

Ekstrakt z korzenia szczeci uznawany jest za jeden z najważniejszych naturalnych środków wspomagających leczenie boreliozy i innych chorób odkleszczowych. Skuteczność preparatu porównywana do działania amoksycyliny – antybiotyku standardowo używanego w leczeniu boreliozy.

Pozostałe wskazania do stosowania ekstraktu z korzenia szczeci:

- reumatyzm,

- artretyzm,

- wrzody żołądka i dwunastnicy,

- obniżenie odporności,

- infekcje,

- stany zapalne,

- grypa, przeziębienie,

- zaburzenia przemiany materii,

- problemy skórne.


Dawkowanie:

30 minut przed lub po posiłku wymieszane w szklance wody. 


Składniki:

- korzeń szczeci,

- alkohol.


Informacje dodatkowe:

Aby zachować dobrą kondycję i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu należy prowadzić zdrowy tryb życia oraz stosować zrównoważoną dietę.

Produkt przechowywać w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.


Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.


Opakowanie:

100 ml

Szczegóły produktu

LekOdp000049
Nowy

Komentarze (0)

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń