Czynniki lipotropowe -  50tabl - Solgar
Czynniki lipotropowe -  50tabl - Solgar
Czynniki lipotropowe -  50tabl - Solgar
Czynniki lipotropowe -  50tabl - Solgar

Czynniki Lipotropowe - 50tabl - Solgar

Dostępny
73,66 zł
Brutto

Czynniki lipotropowe Solgar to suplement diety wspomagający walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Opis

Czynniki lipotropowe Solgar to suplement diety wspomagający walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Preparat wspomaga prace wątroby i pomaga zmniejszyć jej otłuszczenie, szczególnie w przypadku osób z otyłością brzuszną.

Czynniki lipotropowe to związki regulujące gospodarkę tłuszczowa naszego organizmu. Są to:

- metionina – to aminokwas zawierający atomy siarki, który musi być dostarczany wraz z pożywieniem – nasz organizm nie jest w stanie go sam wytworzyć. Jej zaleta jest pozytywny wpływ na pracę wątroby, szczególnie w przypadku zaburzeń jej funkcjonowania. Wspomaga procesy odtruwania i oczyszczania, pomaga w leczeniu zatruć czy marskości wątroby. Jako składnik keratyny, niezbedna jest do prawidłowego wzrostu i kondycji włosów, skóry oraz paznokci. Wykazuje działanie żółciopędne i zapobiega otłuszczaniu wątroby. Aminokwas ten niezbędny jest do prawidłowego funkcjonowania kompleksu antyoksydacyjnego, chroniącego hepatocyty, narażone codziennie na uszkodzenia podczas procesów odtruwania.

 

- cholina – składnik fosfatydylocholiny, wykazuje działanie lecznicze względem wątroby i ułatwia regeneracje uszkodzonych komórek, wspomaga usuwanie z organizmu nadmiaru cholesterolu i trójglicerydów.

 

- inozytol – lipotropowy składnik lecytyny, chroniący przed stłuszczeniem wątroby, kamicą żółciową, zapaleniem woreczka żółciowego, zaburzeniami metabolicznymi. Ponadto, pozytywnie wpływa na pracę układu nerwowego – dlatego poleca się inozytol cukrzykom aby uniknąć lub zmniejszyć objawy neuropatii.

 

Czynniki Lipotropowe - 50tabl - Solgar

Preparat ten przeznaczony jest dla osób chcących wzmocnić i wspomóc pracę wątroby, chronić się przed jej otłuszczeniem; dla osób walczących z nadwagą i mających problemy ze schudnięciem, wykazujących otyłośc brzuszną niebezpieczna dla zdrowia. Czynniki lipotropowe wspomogą oczyszczenie organizmu, pozbycie się nadmiaru tłuszczu, wspomogą profilaktykę przeciw chorobom układu nerwowego, układu krążenia.

 

Stosowanie:

3 tabletki na dzień.

 

Skład:

Trzy (3) tabletki zawierają:

Cholina (dwuwinian choliny) 1000 mg

(zawiera 410 mg elementarnej choliny)

Inozytol (mio-Inozytol) 1000 mg

L-Metionina 1000 mg

Szczegóły produktu

Lek001982
Nowy

Komentarze (0)

No reviews

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Produkt dodany do listy życzeń