Wyprzedaż

Yerba pajarito - 500g - Smart

Zio000874

Nowy produkt

Yerba Parajito to wyjątkowa, popularna na całym świecie herbata z liści ostrokrzewu paragwajskiego, wpływająca pozytywnie na funkcjonowanie naszego organizmu.

Więcej informacji

23,94 zł

- +

 
Więcej informacji

Yerba Parajito to wyjątkowa, popularna na całym świecie herbata z liści ostrokrzewu paragwajskiego, wpływająca pozytywnie na funkcjonowanie naszego organizmu. Zawdzięcza to wzrostem bez nawozów oraz wyjątkowemu połączeniu naturalnych składników.

Zawiera kofeinę, która wpływa pobudzająco na układ nerwowy – ułatwia procesy zapamiętywania i koncentracji, poprawia nasza pamięć, niweluje znużenie i zmęczenie.

Naturalne witaminy i antyoksydanty zawarte w liściach wspomagają prace naszego układu odpornościowego – wzmagają reakcje immunologiczne, uszkadzają struktury bakterii i grzybów, niwelują szkodliwe skutki ich działania na nasze komórki.

Związki te opóźniaja również procesy starzenia, poprzez likwidację wolnych rodników – reaktywnych form tlenu które uszkadzają nasze komórki i zaburzają ich integralność. Ponadto, uszkadzają materiał genetyczny naszych komórek, a powstałe mutacje mogą być powielane i w przyszłości do prowadzić do rozwoju nowotworu.

Yerbata mate wpływa też dodatnio na nasz układ krążenia – uszczelnia naczynia krwionośne, chroni przed odkładaniem się cholesterolu w ścianach tętnic, tym samym – do rozwoju miażdżycy. Ta niebezpieczna, przewlekła choroba prowadzi do zwężenia światła ważnych tętnic, zaburzając dotlenowanie i odżywienie naszych komórek i tkanek. Ponadto, usztywniają naczynia krwionośne, zaburzając ich zdolność do skurczu i rozkurczu. Tworzenie się blaszek miażdżycowych może skutkować zawałem serca czy udarem mózgu.

 

 

Yerba Parajito:

- wspomaga procesy zapamiętywania

- dodaje witalności

- poprawia nastrój

- pomaga walczyc z grypą i przeziębieniem

- działa przeciwrodnikowo.

Napisz opinię

Yerba pajarito - 500g - Smart

Yerba Parajito to wyjątkowa, popularna na całym świecie herbata z liści ostrokrzewu paragwajskiego, wpływająca pozytywnie na funkcjonowanie naszego organizmu.

Napisz opinię

 
Comments(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu