Poduszka z łuską gryki i gorczycą 40x60 cm - Eliks - Expand

Poduszka z łuską gryki i gorczycą 40x60 cm - Eliks -

Eliks

Spr000437

Nowy

Eliks poduszka z łuską gryki idealnie dopasowuje się do kształtu szyi i głowy. Wspierając kręgosłup w prawidłowym położeniu zapobiega bólom głowy, szyi i karku oraz zaburzeniom snu.

Więcej szczegółów

38,30 zł

brutto

Brakuje Ci tylko 200,00 zł do darmowej dostawy!

Dostawa Pocztą Polską przy płatności przelewem lub szybkim przelewem online.

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

Eliks poduszka z łuską gryki idealnie dopasowuje się do kształtu szyi i głowy. Wspierając kręgosłup w prawidłowym położeniu zapobiega bólom głowy, szyi i karku oraz zaburzeniom snu. Łuska gryki zawiera witaminę P, kwasy organiczne oraz sole mineralne. Ma działanie antystresowe, antyodleżynowe, przeciwdziała chorobom skóry i układu krwionośnego.


Gorczyca pomaga usuwać zmęczenie, poprawia samopoczucie i likwiduje bezsenność. Stosowana w poduszkach poprawia krążenie i minimalizuje napięcie nerwowe, a także zmniejsza wrażliwość na zmianę warunków biometeorologicznych.


Poduszka z łuską gryki i gorczycą jest antyalergiczna, nie przyciąga kurzu, a piramidkowy kształt łusek zapewnia dobry przepływ powietrza. Wypełnienie można dostosować do własnych potrzeb, odświeżać przez wystawienie na promienie słoneczne lub zamrożenie, a powłoczkę wyprać.


Poduszki Eliks posiadają OEKO-TEX® Standard 100. Gwarantowana jest także jakość szwów oraz zamków, co zwiększa trwałość produktu. Każdy produkt ma wszytą metkę oraz jest zapakowany w oryginalną folię zabezpieczającą przed uszkodzeniami podczas transportu.

Opinie

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo Państwa dancyh, dlatego cały nasz serwis jest zabezpieczony certyfikatem SSL.

Serwis evital.pl jest zabezpieczony certyfikatem RapidSSL

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.