Skrzyp polny wiosenny - 100 kaps - Solgar

Lek000730

Nowy produkt

Preparat Solgar zawiera ekstrakt ze skrzypu o wysokiej jakości i aktywności. Składniki mają odpowiednie stężenie aby wywołać odpowiedni efekt leczniczy w naszym organizmie.

Więcej informacji

Marka: Solgar

 
Więcej informacji

1) O produkcie

Skrzyp polny to stosowana powszechnie roślina lecznicza, jadalna i ozdobna. Jego dobroczynne właściwości znano już kilka tysięcy lat temu.

W jego składzie znajdziemy:

flawonoidy, saponiny, sterole roślinne, minerały, kwasy organiczne i jego tajemną broń, czyli krzemionkę.

Zawiera ona krzem – jeden z najważniejszych mikroelementów w naszym organizmie. Dzienne zapotrzebowanie na ten pierwiastek to około 20 mg dziennie. Występuje on głównie w tkance łącznej – ścięgnach, naczyniach krwionośnych, błonach śluzowych, zastawkach sercowych, kościach. Pomaga w usuwaniu toksyn znajdujących się w naczyniach krwionośnych, zwiększa wytrzymałość tkanki kostnej, chroni przed drobnoustrojami.

                                                                

Składniki skrzypu biorą udział w biosyntezie kolagenu, poprawiają stan skóry, opóźniają pojawianie się zmarszczek, oczyszczają skórę z toksyn, poprawiają wygląd włosów i paznokci, przyspieszają wzrost włosów. Oprócz działania czysto estetycznego, wyciągi ze skrzypu stosuje się przy wspomaganiu leczenia takich schorzeń jak wrzody żołądka, trudno gojące się rany, reumatyzm, nerwobóle, zapalenia pęcherza moczowego, choroby nerek, infekcje jamy ustnej i górnych dróg oddechowych, nadmierne krwawienia, łupież, przetłuszczająca się skóra, piasek w drogach moczowych, zgaga, nadmierne pękanie naczynek, zapalenie błon śluzowych, odwapnienie kości i wiele innych.

Preparat Solgar zawiera ekstrakt ze skrzypu o wysokiej jakości i aktywności. Składniki mają odpowiednie stężenie aby wywołać odpowiedni efekt leczniczy w naszym organizmie. Ponadto, szbko wchłaniają się do krwioobiegu, nie obcążając przy tym naszego układu trawiennego.

 

2) Skład:

Jedna kapsułka roślinna zawiera:                          

Sproszkowany nieprzetworzony wiosenny skrzyp polny             337 mg

Sproszkowany wyciąg z wiosennego skrzypu polnego (8:1)        23 mg

 

Naturalne substancje pomocnicze:

Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)

Substancja przeciwzbrylająca: roślinny stearynian magnezu

3) Dawkowanie:

1 kapsułka dziennie

4) Opakowanie:

100 kapsułek

Zapewnia kurację: 100 dni

Napisz opinię

Skrzyp polny wiosenny - 100 kaps - Solgar

Preparat Solgar zawiera ekstrakt ze skrzypu o wysokiej jakości i aktywności. Składniki mają odpowiednie stężenie aby wywołać odpowiedni efekt leczniczy w naszym organizmie.

Napisz opinię

 
Comments(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu