Witamina K2 200mg - 90kaps - Laborell Expand

Witamina K2 200mg - 90kaps - Laborell

Laborell

Lek003150

Nowy

Witamina K2 MK- 7 to naturalny preparat o wysokiej bioaktywności, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego.

Więcej szczegółów

53,23 zł

brutto

53,23 zł za szt.

Brakuje Ci tylko 200,00 zł do darmowej dostawy!

Dostawa Pocztą Polską przy płatności przelewem lub szybkim przelewem online.

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

Witamina K2 MK- 7 to naturalny preparat o wysokiej bioaktywności, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego.


Witamina K2 w postaci MK-7 charakteryzuje się doskonałą wchłanialnością oraz zdolnością do akumulacji we krwi. Może być tworzona przez mikroorganizmy tj. bakterie flory jelitowej i może być przyswajana bezpośrednio przez komórki jelit. Jednak warunkiem jej wytwarzania są zdrowe jelita. W innym wypadku należy dostarczyć K2 MK-7 w optymalnym stężeniu, w postaci suplementu diety.

W przypadku braku witaminy K2, białko (osteokalcyna) posiadające właściwości wiązania wapnia, staje się nieaktywne, w skutek czego procesy mineralizacji kości zostają zakłócone, a wapń zaczyna gromadzić się w naczyniach krwionośnych.

Obniżone wartości witaminy K w organizmie można określić na podstawie długości krzepnięcia krwi. Wskaźnikiem jej zaniżonego stężenia jest niski poziom karboksyosteokalcyny, który świadczy o niekorzystnym metabolizmie wapnia w układzie kostnym.

Źródłem witaminy K2 MK-7 w preparacie Laborell jest natto. Uzyskuje się ją na drodze fermentacji soi z użyciem szczepu bakterii Bacillus subtilis (natto). Bakterie te działając na białko soi, powodują powstanie enzymu – nattokinazy. Nattokinaza wpływa na rozpuszczanie zatorów i pomaga regulować prawidłowe krążenie krwi, nie naruszając jej prawidłowej lepkości oraz gęstości. Dodatkowo, wpływa pozytywnie na elastyczność ścian naczyń krwionośnych oraz wspomaga funkcje oczyszczania organizmu. Enzym ten posiada zdolność poszerzenia światła żył i tętnic, co zapewnia poprawę ukrwienia narządów wewnętrznych.


Dawkowanie:

1 kapsułka dziennie podczas posiłku.


Składniki:

- substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna,

- witamina K2 (VitaMK7).


Informacje dodatkowe:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Aby zachować dobrą kondycję i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu należy prowadzić zdrowy tryb życia oraz stosować zrównoważoną dietę.

Produkt przechowywać w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.


Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.


Opakowanie:

90 kapsułekOpinie

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo Państwa dancyh, dlatego cały nasz serwis jest zabezpieczony certyfikatem SSL.

Serwis evital.pl jest zabezpieczony certyfikatem RapidSSL

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.