Informacja dla Klientów z Poznania:

Odbiór osobisty

Zamów w sklepie internetowym - odbierz w wybranym sklepie stacjonarnym:

os. Jagiellońskie 121B
ul. Leszczyńska 53

Szybka dostawa na terenie Poznania!

Dostarczymy do domu Twoje zamówienie nawet tego samego dnia!!

Sprawdź szczegóły: https://evital.pl/content/26-szybka-dostawa-poznan

Witamina K2 - 20ml - Dr Jacobs Expand

Witamina K2 Krople - 20ml - Dr. Jacobs

Dr. Jacobs

Lek003035

Nowy

Witamina K2 Dr. Jacobs w formie menachinonu-7 (MK-7) jest szczególnie dobrze przyswajalna i ma długi okres stabilnego trwania. Wpływa na krzepliwość krwi, a wraz z witaminą D współdziała w tworzeniu i odnawianiu zdrowych mocnych kości i zębów.

Więcej szczegółów

57,80 zł

brutto

57,80 zł za szt.

Brakuje Ci tylko 249,00 zł do darmowej dostawy!

Kwota darmowej dostawy obowiązuje przy płatności z góry.

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

Witamina K2 Dr. Jacobs w formie menachinonu-7 (MK-7) jest szczególnie dobrze przyswajalna i ma długi okres stabilnego trwania. Wpływa na krzepliwość krwi, a wraz z witaminą D współdziała w tworzeniu i odnawianiu zdrowych mocnych kości i zębów.

Witamina K2 w postaci MK-7 charakteryzuje się doskonałą wchłanialnością oraz zdolnością do akumulacji we krwi. Może być tworzona przez mikroorganizmy tj. bakterie flory jelitowej i może być przyswajana bezpośrednio przez komórki jelit. Jednak warunkiem jej wytwarzania są zdrowe jelita. W innym wypadku należy dostarczyć K2 MK-7 w optymalnym stężeniu, w postaci suplementu diety.

W przypadku braku witaminy K2, białko (osteokalcyna) posiadające właściwości wiązania wapnia, staje się nieaktywne, w skutek czego procesy mineralizacji kości zostają zakłócone, a wapń zaczyna gromadzić się w naczyniach krwionośnych. Obniżone wartości witaminy K w organizmie można określić na podstawie długości krzepnięcia krwi. Wskaźnikiem jej zaniżonego stężenia jest niski poziom karboksyosteokalcyny, który świadczy o niekorzystnym metabolizmie wapnia w układzie kostnym.

Witamina K2 Dr. Jacob's jest uzyskiwana z olejków eterycznych w procesie syntezy organicznej. To zapewnia najwyższą ilość czystego menachinonu-7, jego świetną przyswajalność, bioaktywność oraz brak alergenów czy zanieczyszczeń GMO.

Metoda pozyskiwania czystego K2 MK-7 poprzez syntezę organiczną z naturalnych roślinnych olejków eterycznych: geraniolu i farnezolu została wynaleziona w 2006 roku.  Istnieją dwa rodzaje postaci molekuł witaminy K2 – cis i trans. Formy cis są biologicznie nieaktywne, podczas gdy formy trans mają pełny potencjał biologiczny. Większość z produktów z witaminą K2 dostępnych na rynku pochodzi z procesu fermentacji i zawiera K2 w formach cis oraz trans. Zaletą metody syntezy jest to, że uzyskiwana jest tylko witamina K2 w czystej, najlepszej i w pełni biodostępnej postaci MK-7. I taka forma jest w produktach Dr. Jacob's.

Witamina K2 Dr. Jacob's  rozpuszczona jest w ekologicznym, delikatnie rafinowanym oleju słonecznikowym. Zapewnia on stabilne trwanie witaminy przez minimum 2 lata oraz daje pewność świeżości i skuteczności produktu.

 

Dawkowanie:

Dorośli: 6 kropli;

Młodzież do 18 roku życia: 4 krople.

Dzieci do 13 roku życia: 2 krople.

 

Składniki:

olej słonecznikowy (94%), przeciwutleniacz: ekstrakt bogaty w tokoferol (naturalna witamina E), menachinon (witamina K2 MK-7).

 

Informacje dodatkowe:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Aby zachować dobrą kondycję i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu należy prowadzić zdrowy tryb życia oraz stosować zrównoważoną dietę.

Produkt przechowywać w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

 

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

 

Opakowanie:

20 ml

Opinie

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.