Elektrolity - 30kaps - Singularis Expand

Elektrolity - 30kaps - Singularis

Singularis Singularis

Lek004001

Nowy

Elektrolity Liofilizowana woda kokosowa Superior to suplement diety w postaci kapsułek wegańskich dostarczający wodę wydobytą z wnętrza zielonych, niedojrzałych kokosów (Cocos nucifera L.) poddaną opatentowanemu procesowi suszenia rozpyłowego. Suplement zawiera oryginalny Cococin®.

Więcej szczegółów

38,20 zł

brutto

Brakuje Ci tylko 200,00 zł do darmowej dostawy!

Dostawa Pocztą Polską przy płatności przelewem lub szybkim przelewem online.

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

Elektrolity Liofilizowana woda kokosowa Superior to suplement diety w postaci kapsułek wegańskich dostarczający wodę wydobytą z wnętrza zielonych, niedojrzałych kokosów (Cocos nucifera L.) poddaną opatentowanemu procesowi suszenia rozpyłowego. Suplement zawiera oryginalny Cococin®.

Woda kokosowa jest płynną endospermą, która stanowi rezerwuar odżywczych i wzrostowych substancji zapasowych z których czerpie rosnący i dojrzewający orzech kokosowy. Woda ta jest płynem niezwykle bogatym w substancje odżywcze, między innymi w białka, aminokwasy, cukry, witaminy (A, B1, B2, B5, E i C), minerały (potas, sód, fosfor i chlor) oraz hormony wzrostu, min. kinetynę. Proces liofilizacji zapewnia zachowanie w niezmienionej postaci pełnego potencjału biologicznego substancji aktywnych zawartych w świeżej wodzie.

Woda kokosowa, często prosto z kokosa, jest popularnym napojem w klimacie tropikalnym. Jest bardzo odżywcza, doskonale gasi pragnienie i ma właściwości izotoniczne, czyli idealnie uzupełnia ubytek płynów i elektrolitów utraconych w wyniku pocenia się w trakcie wysiłku fizycznego. Podaje się ją w przypadkach biegunki, wymiotów i problemów żołądkowych. Jej skład jest prawie identyczny jak osocze krwi, w związku z czym w czasie II wojny światowej była używana w awaryjnych przypadkach jako dożylne nawodnienie.

Cococin to nowa odżywcza substancja uzyskana w wyniku procesu suszenia rozpyłowego (liofilizacja) wody kokosowej wydobytej z wnętrza zielonych, niedojrzałych kokosów (Cocos nucifera L.). Szczególnie cennym składnikiem Cococinu jest kinetyna, która należy do cytokinin (fitokinin), czyli grupy roślinnych hormonów wzrostu, syntetyzowanych przez rośliny, glony, bakterie i grzyby. Stymulują one podziały komórkowe i wzrost roślin.

 

Sposób użycia:

Zaleca się stosować od 1 do 3 kapsułek dziennie, popijając wodą lub wsypując zawartość kapsułki do ciepłej wody.

Dawkowanie: 1-3 kapsułek dziennie

1-2-kapsułki- profilaktyka, wysiłek fizyczny

3 kapsułki- biegunka, odwodnienie

 

Składniki:

liofilizowana woda kokosowa, składnik oroczki (hydroksypropylometyloceluloza)

 

Informacje dodatkowe:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt przechowywać w miejscu suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci.

 

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

 

Opakowanie:

30 kapsułek

 

Opinie

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.