Nalewka Karbieniec 1:1 - 50ml - Nanga Expand

Nalewka Karbieniec 1:1 - 50ml - Nanga

Nanga

Zio001934

Nowy

Działa wspomagająco przy schorzeniach układu oddechowego. W wygodnej i bardzo dobrze przyswajalnej formie nalewki. W medycynie ludowej wykorzystywany przy nadczynności tarczycy.

Więcej szczegółów

42,34 zł

brutto

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

Karbieniec pospolity (Lycopus europaeus) – Roślina pospolita w Polsce, lubi tereny podmokłe, dorasta do 80 cm wysokości. Występuje w Europie oraz Azji. Jako surowiec zielarski wykorzystuje się ziele. Najważniejsza substancja aktywna zawarta w karbieńcu to lykopina. Stosowany w Ajurwedzie. Działa wspomagająco przy schorzeniach układu oddechowego. W wygodnej i bardzo dobrze przyswajalnej formie nalewki. W medycynie ludowej wykorzystywany przy nadczynności tarczycy.


Skład:

Liść karbieńca, certyfikowany alkohol etylowy, woda destylowana.
Zawartość alkoholu w preparacie: 50-55%.


Zalecany sposób użycia:

Rozpoczynać 5 kropli 2-3 dziennie, po tygodniu zwiększyć do 10 kropli 3 razy dziennie, po kolejnym tygodniu do 15 kropli. Porcję rozcieńczyć w ½ szklanki soku lub wody.
Nie odstawiać nagle, lecz stopniowo obniżać spożywane porcje.


Sposób przechowywania:

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.


Przeciwwskazania:

Nie podawać w trakcie ciąży lub karmienia piersią, dzieciom, osobom nadwrażliwym, uzależnionym od alkoholu, stosującym leki psychotropowe.


Środki ostrożności:

Może obniżać poziom cukru. W przypadku osób z niedoczynnością tarczycy lub podczas leczenia tarczycy należy rozmawiać z lekarzem.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety oraz nie zastąpią zdrowego trybu życia.

Opinie

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.