Balsam z Biszofitem Biszolin - 190g - Nami

Kos000632

Nowy produkt

Biszolin – balsam mineralny z biszofitem świetnie radzi sobie w przypadku bólów reumatycznych, przynosi również ulgę w zapaleniach stawów, problemach z kręgosłupem, wspomagająco można go również stosować w ramach łagodzenia zmian i zwyrodnień stawów i kręgosłupa.

Więcej informacji

42,90 zł

42,90 zł na szt.

- +

Marka: NAMI

 
Więcej informacji

Biszolin – balsam mineralny z biszofitem świetnie radzi sobie w przypadku bólów reumatycznych, przynosi również ulgę w zapaleniach stawów, problemach z kręgosłupem, wspomagająco można go również stosować w ramach łagodzenia zmian i zwyrodnień stawów i kręgosłupa. Biszolin otrzymywany jest z biszofitu – naturalnego surowca, formującego się miliony lat temu na skutek odparowywania wody.

Wydobywa się go w szybach wiertniczych, z głębokości 1100-1700 m pod powierzchnią ziemi, za pomocą rozcieńczenia wodą. Biszofit jest ekologicznie czysty, ponieważ nie ma dostępu do środowiska zewnętrznego, nie jest więc narażony na skażenie.

Biszolin – balsam mineralny z biszofitem zawiera sól bromowo-chlorkowo-magnezową oraz ponad 30 mikroelementów, wśród nich:

- magnez – w połączeniu z wapniem i witaminą D3 buduje kości, ma wpływ na gęstość kości, niedobór tego pierwiastka może skutkować na przykład osteoporozą

- jod – pobudza tarczycę do syntezy ważnych dla organizmu hormonów (trijodotyroniny i tyroksyny), które są odpowiedzialne m.in. za pracę mięśni, układu nerwowego, wzrost u dzieci

- krzem – znacznie wpływa na budowę kości oraz chrząstek

- żelazo – wchodzi w skład wielu ważnych dla organizmu białek, z których najważniejsze to hemoglobina oraz znajdująca się w tkankach mięśniowych – mioglobina, dzięki której mięśnie zaopatrywane są w tlen

- molibden - bierze udział w dostarczaniu komórkom energii, niezbędny do prawidłowego przyswojenia żelaza

 

Działanie:

- znieczulająco

- przeciwzapalnie

- przeciwreumatycznie.

 

Mikroelementy zawarte Biszoficie

- tonizują

- odżywiają

- ujędrniają

- regenerują skórę

Reumatyzmem określa się wiele chorób obejmujących układ kostno-stawowy. Mogą to być choroby związane ze starzeniem się organizmu – np. osteoporoza czy zwyrodnienie stawów, a także choroby nie związane z wiekiem jak reumatoidalne zapalenie stawów. Reumatyzm jest chorobą nieuleczalną, można jednak sprawić, by jak najmniej utrudniała ona życie codziennie.

 

Wskazania:

- bóle kręgosłupa

- bóle reumatyczne stawów

- bóle kolan, barków

- zapalenie korzonków

- bóle mięśnie

- kurcze mięśni

- żylaki kończyn dolnych

- stany po urazach

- ostrogi

- haluksy

 

Dawkowanie:

Stosować 2-3 razy dziennie, przez 14 dni – wmasowywać małą ilość balsamu przez około 3 minuty w miejscu zmian zwyrodnieniowych i zapalnych. Po 10 dniach przerwy powtórzyć procedurę. Nie stosować balsamu na rany i zmienioną chorobowo skórę.

 

Skład (INCI):

 

Magnesium chloride, Microcrystailine cellulose, Abies Sibirica Needle Oil, Glycerin, Aqua

Napisz opinię

Balsam z Biszofitem Biszolin - 190g - Nami

Biszolin – balsam mineralny z biszofitem świetnie radzi sobie w przypadku bólów reumatycznych, przynosi również ulgę w zapaleniach stawów, problemach z kręgosłupem, wspomagająco można go również stosować w ramach łagodzenia zmian i zwyrodnień stawów i kręgosłupa.

Napisz opinię

 
Comments(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu