Czosnek granulowany - 100g - Maroko Produkt Expand

Czosnek granulowany - 100g - Maroko Produkt

MAROKO PRODUKT Sp. z o.o.

Żyw003693

Nowy

Czosnek granulowany posiada wszystkie właściwości prozdrowotne czosnku świeżego znane od tysiącleci. Wpływa pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu.

Więcej szczegółów

9,50 zł

brutto

Brakuje Ci tylko 200,00 zł do darmowej dostawy!

Dostawa Pocztą Polską przy płatności przelewem lub szybkim przelewem online.

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

Czosnek granulowany posiada wszystkie właściwości prozdrowotne czosnku świeżego znane od tysiącleci. Wpływa pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu.

Czosnek wspiera układ odpornościowy i posiada silne właściwości antywirusowe, antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Związane jest to przede wszystkim z obecnością związku siarkowego o nazwie allicyna o wysokim potencjale bakteriobójczym.

Ponadto, czosnek wpływa dobroczynnie na funkcjonowanie układu krążenia – pomaga obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi, wspomagając tym samym ochronę przed miażdżycą – przewlekła choroba tętnic o podłożu zapalnym. Jej skutkiem jest powstawanie w naczyniach blaszek miażdżycowych, które zaburzają przepływ krwi, odżywianie i dotlenianie komórek i tkanek a ich pęknięcie może skutkować zawałem serca czy udarem mózgu.

Czosnek działa pobudzająco na procesy trawienia, poprawiając przyswajanie związków odżywczych z pokarmu. Dzięki obecności antyoksydantów wspomaga on walkę z wolnymi rodnikami, które uszkadzają nasze komórki i ich materiał genetyczny. Może to spowodować powstanie mutacji i nowotworu w przyszłości. Wolne rodniki przyczyniają się do uszkadzania kolagenu – białka tkanki łącznej, co skutkuje szybszym pojawianiem się zmarszczek.

W kuchni czosnek granulowany stosuje się do przyprawiania mięs, ryb, warzyw oraz zup. Stanowi też znakomity fundament do przygotowania ostrego sosu.


Informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, z dala od źródła słońca i ciepła.


Opakowanie:

100 g

Opinie

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806



Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo Państwa dancyh, dlatego cały nasz serwis jest zabezpieczony certyfikatem SSL.

Serwis evital.pl jest zabezpieczony certyfikatem RapidSSL

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.