Czosnek granulowany - 100g - Maroko Produkt Expand

Czosnek granulowany - 100g - Maroko Produkt

MAROKO PRODUKT Sp. z o.o.

Żyw003693

Nowy

Czosnek granulowany posiada wszystkie właściwości prozdrowotne czosnku świeżego znane od tysiącleci. Wpływa pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

9,51 zł

brutto

Brakuje Ci tylko 200,00 zł do darmowej dostawy!

Dostawa Pocztą Polską przy płatności przelewem lub szybkim przelewem online.

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

Czosnek granulowany posiada wszystkie właściwości prozdrowotne czosnku świeżego znane od tysiącleci. Wpływa pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu.

Czosnek wspiera układ odpornościowy i posiada silne właściwości antywirusowe, antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Związane jest to przede wszystkim z obecnością związku siarkowego o nazwie allicyna o wysokim potencjale bakteriobójczym.

Ponadto, czosnek wpływa dobroczynnie na funkcjonowanie układu krążenia – pomaga obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi, wspomagając tym samym ochronę przed miażdżycą – przewlekła choroba tętnic o podłożu zapalnym. Jej skutkiem jest powstawanie w naczyniach blaszek miażdżycowych, które zaburzają przepływ krwi, odżywianie i dotlenianie komórek i tkanek a ich pęknięcie może skutkować zawałem serca czy udarem mózgu.

Czosnek działa pobudzająco na procesy trawienia, poprawiając przyswajanie związków odżywczych z pokarmu. Dzięki obecności antyoksydantów wspomaga on walkę z wolnymi rodnikami, które uszkadzają nasze komórki i ich materiał genetyczny. Może to spowodować powstanie mutacji i nowotworu w przyszłości. Wolne rodniki przyczyniają się do uszkadzania kolagenu – białka tkanki łącznej, co skutkuje szybszym pojawianiem się zmarszczek.

W kuchni czosnek granulowany stosuje się do przyprawiania mięs, ryb, warzyw oraz zup. Stanowi też znakomity fundament do przygotowania ostrego sosu.


Informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, z dala od źródła słońca i ciepła.


Opakowanie:

100 g

Opinie

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.