Sok Granat 100% BIO - 1000ml - Dr Gaja Expand

Sok Granat 100% BIO - 1000ml - Dr Gaja

Dr Gaja

Lek002487

Nowy

Owoce granatu to bogate źródło przeciwutleniaczy, witamin, minerałów.

Więcej szczegółów

33,81 zł

brutto

33,81 zł za szt.

Brakuje Ci tylko 200,00 zł do darmowej dostawy!

Dostawa Pocztą Polską przy płatności przelewem lub szybkim przelewem online.

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

Granatowiec to drzewo porastające obszary Bliskiego Wschodu, Indii, basenu Morza Śródziemnego. Drzewa te osiągają nawet 5 metrów, a owoce są duże, czerwono-fioletowe, pokryte twarda łupiną.

Od sok z owocu granatu jest wykorzystywany w sztuce kulinarnej – wytwarza się z niego soki, syropy, nalewki, wina. Natomiast wzmianki dotyczące mocy leczniczej granatu znane były już w starożytności – Chińscy medycy uważali go za panaceum.

Owoce granatu to bogate źródło przeciwutleniaczy, witamin, minerałów. Antyoksydanty pomagają nam w walce z wolnymi rodnikami – te reaktywne formy tlenu powstają w naszym organizmie cały czas. Przyczyniaja się one do dezintegracji błon komórkowych i uszkadzania materiału genetycznego komórek, powodując groźne mutacje, których nagromadzenie może skutkować w przyszłości pojawieniem się nowotworów. Dopóki nasze naturalne mechanizmy naprawcze są w stanie naprawić bądź usunąć uszkodzone komórki, to zbyt duża ilość wolnych rodników może być brzemienna w skutkach.

My sami narażamy się na wzrost uszkodzeń oksydacyjnych – paląc papierosy, stosując nieprawidłową dietę, przebywając w zanieczyszczonym środowisku, stosując uzywki czy nadmiernie opalając się. Dlatego tak istotne jest stosowanie naturalnych antyoksydantów, które ochronią nasz organizm.

Ponadto wolne rodniki biora udział w procesach tworzenia się blaszek miażdżycowych i ich narastania – antyutleniacze zwalniają ten proces i świetnie nadają się do wspomagania profilaktyki przeciwmiażdżycowej.

Reaktywne formy tlenu niszczą wiele składników naszego organizmu, między innymi kolagen – a to przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry i powstawania zmarszczek oraz utraty jędrności i elastyczności skóry.

Obecność w owocach granatu niezbędnych nam witamin i minerałów usprawnia procesy komórkowe wpływające na funkcjonowanie całego naszego organizmu.

                                        

 

Kiedy stosować sok z owocu granatu?

- profilaktyka antynowotworowa

- ochrona przed miażdżycą

- ochrona przeciwstarzeniowa

- zły stan włosów, skóry, paznokci

- zwiększenie witalności

- poprawa procesów zapamiętywania i koncentracji

- ochrona układu krążenia.

 

Składniki: 100% organiczny sok z owoców granatu

Opinie

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie
Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.