Libido For Her - 90 kapsułek - Desire Labs Expand

Libido For Her - 90 kapsułek - Desire Labs

Desire Labs

Lek004473

Nowy

Libido for Her jest naturalnym preparatem, który zwiększa ochotę na zbliżenia oraz potęguje płynącą z nich przyjemność. Kilka tygodni stosowania zapewni odczuwalne pobudzenie funkcji seksualnych.

Więcej szczegółów

50,90 zł

brutto

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

Libido for Her w naturalny sposób podnosi kobiece libido, przywracając chęć na intymność z partnerem i zwiększając przyjemność ze stosunku. Wiele spraw może mieć negatywny wpływ na Twoje libido. Oprócz oczywistych, takich jak wiek i stres, może to być także styl życia i stosowanie niektórych leków. Poza tym, kobieta zmienia się całe życie i musi dostosować się do tych zmian. Jedną z największych są zmiany w gospodarce hormonalnej.

Hormonami od których najbardziej zależy poziom libido i ogólna kondycja seksualna są testosteron i estrogen. Jeżeli nasz organizm zaczyna produkować je w mniejszej ilości - cierpi na tym nasza seksualność w całym tego słowa znaczeniu. Tam, gdzie jeszcze niedawno czuć było naturalną grę pożądania i przyjemności, wiele kobiet nagle odczuwa jej brak.

Pożądanie zwykle (choć nie zawsze) słabnie wraz z wiekiem. Normalnym jest, ze popęd płciowy stopniowo zmniejsza się zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Kobiety jednak są aż dwa do trzech razy bardziej narażone na spadek libido w miarę upływu lat. W niektórych przypadkach utrata pożądania przez kobietę jest dla niej problematyczna przede wszystkim dlatego, że powoduje napięcia pomiędzy nią, a partnerem. Może być tak w przypadku, gdy zaistnieje wzorzec unikania lub ignorowania partnera, podczas prób zainicjowania zbliżenia seksualnego. Dodatkowo, przygnębiającą myślą może być to, że naprawa zaburzeń hormonalnych może kojarzyć nam się bardziej z kosztownymi i inwazyjnymi zabiegami, niż z czymś, co da się wyrównać w naturalny sposób. Na szczęście dziś wiemy już, że nie jest to prawdą. Odpowiednia dawka ruchu i dostarczenie wraz z dietą i suplementacją konkretnych składników, potrafi naprawdę zdziałać cuda i to po stosunkowo niedługim czasie (różnicę da się odczuć już po kilku tygodniach). W Libido For Her połączone zostały znane od wielu, wielu lat dary od Matki Natury, które od pokoleń naprawiają między innymi problemy z libido, a dzisiaj ich działanie jest w dodatku potwierdzone badaniami. Czym dokładnie wypełnione są wegańskie kapsułki tego preparatu? Oto lista składników z krótkim opisem:

Korzeń Maca - Maca jest znanym adaptogenem, który chroni układ nerwowy, jednocześnie pomagając organizmowi dostosować się do stresu współczesnego życia. Afrodyzyjna siła korzenia tkwi w przywracaniu równowagi hormonalnej i zwiększaniu libido. Maca uprawiana jest w warunkach wysokogórskich, przekraczających nawet 3300 m n.p.m., przez co została okrzyknięta najwyżej rosnącą rośliną jadalną świata. Maca zawiera „glukozynolany”, alkaloidy roślinne, które mogą pozytywnie wpływać na płodność zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Alkaloidy te odpowiedzialne są za zdolność Maca do wspierania równowagi hormonalnej. Efekt ten pobudza produkcję estrogenów w organizmie, poprawiając zdrowie reprodukcyjne, zmniejszając objawy menopauzy i podnosząc libido.

Miłorząb japoński - Miłorząb japoński to jeden z najstarszych żyjących gatunków drzew, którego przypominające wachlarz liście od tysięcy lat wykorzystywano w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Uważa się, że najcenniejszymi składnikami miłorzębu są flawonoidy, posiadające silne właściwości przeciwutleniające, oraz terpenoidy, które pomagają poprawić krążenie poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i zmniejszenie „lepkości” płytek krwi. Lepsze krążenie to zdrowsza i bardziej elastyczna skóra, która staje się jednocześnie wrażliwsza na przyjemność płynącą z intymnego dotyku. Współczesne badania wykazują także pozytywny wpływ miłorzębu na pobudzenie libido i uregulowanie czynności seksualnych.

Shatavari - Shatavari jest jednym z najsilniejszych ziół odmładzających w medycynie ajurwedyjskiej. Roślina ta pochodzi z Indii i należy do tej samej rodziny, co nasze polskie szparagi. Współczesne badania pokazują, że suplementacja shatavari zwiększa przepływ krwi do żeńskich narządów płciowych, poprawiając doznania seksualne i wrażliwość, a także zwiększając nawilżenie pochwy. Roślina znana jest również z działania równoważącego hormony, dzięki czemu jej stosowanie jest cenne dla kobiet odczuwających spadek libido jako efekt uboczny m.in. menopauzy.

Czerwona koniczyna - To roślina kwitnąca zaliczająca się (podobnie jak soczewica i fasola) do rodziny strączkowych. Od tysięcy lat znana jest jako ważny składnik medycyny naturalnej w Chinach i Rosji, a nawet wśród rdzennych Amerykanów. Koniczyna czerwona jest kolejnym składnikiem bogatym w fitoestrogeny, czyli naturalnie występujące estrogeny roślinne, stosowane w szczególności wobec objawów menopauzy oraz do podniesienia kobiecego libido.

Dawkowanie i informacje dodatkowe:

Zalecane dawkowanie: 3 kapsułki dziennie

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Składniki preparatu:

• ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii) 10:1

• ekstrakt z shatavari (Asparagus recemosus) 10:1

• ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) standaryzowany na zawartość 24% glikozydów flawonowych

• ekstrakt z czerwonej koniczyny (Trifolium pratense) 10:1

Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.

Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Opinie

Problemy kobiece

Stali klienci płacą mniej nawet o 10% - sprawdź szczegóły programu lojalnościowego

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.