Olejek Kamasutra - 10ml - Maroko Produkt

Olejek Kamasutra - 10ml - Maroko Produkt

MAROKO PRODUKT Sp. z o.o.
12,58 zł

(12,58 zł szt.)

Brutto

Olejek Kamasutra ma orientalny zapach, który działa jak afrodyzjak i przykuwa uwagę płci przeciwnej. Może być stosowany przez kobiety i mężczyzn. Oleje użyte do wyrobu Kamasutry doskonale nawilżą skórę.

Opis

Olejek Kamasutra ma orientalny zapach, który działa jak afrodyzjak i przykuwa uwagę płci przeciwnej. Może być stosowany przez kobiety i mężczyzn. Oleje użyte do wyrobu Kamasutry doskonale nawilżą skórę.

Olejek Kamasutra pochodzi z Egiptu. Zastosowano w nim oleje oraz wyciągi roślinne zapachowe, które znane są ze swoich właściwości jako afrodyzjaki. Enzymy znajdujące się w wyciągach roślinnych zastosowanych w olejku Kamasutra mają silne działanie pobudzające. Rośliny użyte do wyrobu oleju to między innymi : sandałowiec, jaśmin, cynamonowiec, szałwia muszkatołowa, sok drzewa yohimbé, kapryfolium oraz domieszki innych roślin w ilościach poniżej 1% takie jak korzeń galgantu.

Olejek Kamasutra ma zapach typowo wieczorowy, orientalny i egzotyczny. Stosuje się go w niewielkich ilościach nacierając okolice przegubów dłoni, pomiędzy piersiami, za uszami, okolice miejsc intymnych (by zapach zmieszał się z naturalnymi feromonami) i na zgięciach rąk i nóg, a nawet naciera się stopy. Zapach musi otulić i być wyczuwalny na całym ciele.

Olejek Kamasutra działa podobnie do feromonów – podnieca płeć przeciwną, ale i stwarza poczucie dominacji. Wzbudza zainteresowanie i przyciąga uwagę. Daje szansę nieśmiałym, aby dać się zauważyć i poznać.

Olejek może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Ze względu delikatnie zarysowaną nutę kwiatową zaleca się jednak użycie dodatkowo męskiej wody kolońskiej w mniejszej ilości. Enzymy zdominują zapach i będą wyczuwalne dla płci przeciwnej.

 

Sposób użycia:

Nałożyć niewielką ilość olejku na okolice przegubów dłoni, pomiędzy piersiami, za uszami, okolice miejsc intymnych, na zgięciach rąk i nóg lub natrzeć stopy.

 

Informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci.

 

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

 

Opakowanie:

10 ml

Szczegóły produktu

Kos001188
Nowy

Komentarze (0)

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń