Nadmiar wody - 50kaps - Panaseus

Nadmiar wody 470mg - 50kaps - Panaseus

Panaseus
Ostatnie sztuki w magazynie
35,25 zł
Brutto

Suplement z linii Panaseus to innowacyjny produkt, który został stworzony, aby pomóc osobom borykającym się z problemem zatrzymywania wody w organizmie. Ten wyjątkowy suplement zawiera zestaw 6 naturalnych składników, które skutecznie wspierają proces usuwania wody z organizmu. 

Opis

Pozbądź się problemu nadmiaru wody w organizmie

Suplement z linii Panaseus to innowacyjny produkt, który został stworzony, aby pomóc osobom borykającym się z problemem zatrzymywania wody w organizmie. Ten wyjątkowy suplement zawiera zestaw 6 naturalnych składników, które skutecznie wspierają proces usuwania wody z organizmu. 

Naturalny skład - Zwalcz nadmiar wody w organizmie


Suplement został opracowany na podstawie starannie dobranych składników, które działają synergistycznie, aby wspomagać proces usuwania za dużej ilości wody z organizmu.

Brzoza brodawkowata i mniszek lekarski

Brzoza brodawkowata i mniszek lekarski są roślinami o silnych właściwościach moczopędnych. Działanie diuretyczne tych składników pomaga zwiększyć produkcję moczu i usunąć nadwyżkę wody z organizmu. Regularne stosowanie suplementu zawierającego te składniki może przyczynić się do redukcji obrzęków i uczucia ciężkości.

Pokrzywa

Pokrzywa jest rośliną, która ma pozytywny wpływ na funkcje wydalnicze organizmu. Jej właściwości diuretyczne i oczyszczające pomagają usunąć nagromadzone toksyny oraz nadwyżki wody z organizmu. Regularne stosowanie suplementu z pokrzywą może pomóc w utrzymaniu równowagi wodnej organizmu.

Pietruszka

Pietruszka jest znanym składnikiem o szerokim zastosowaniu w kuchni, ale ma również pozytywny wpływ na zdrowie układu moczowego. Zawiera składniki odżywcze, które mogą pomóc w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania nerek i pęcherza moczowego. Pietruszka przyczynia się do kompleksowego wsparcia dla układu moczowego.

Czystek kreteński

Czystek kreteński jest rośliną o silnych właściwościach przeciwutleniających. Zawiera substancje aktywne, które neutralizują działanie wolnych rodników w organizmie. Wolne rodniki są szkodliwymi cząstkami, które mogą powodować stres oksydacyjny i uszkadzać komórki organizmu. Czystek kreteński pozwala chronić organizm przed tymi szkodliwymi czynnikami.

Skrzyp polny

Skrzyp polny jest rośliną o właściwościach diuretycznych, która wspomaga funkcje wydalnicze nerek. Skrzyp polny może pomóc w usuwaniu nadwyżki wody oraz innych toksyn z organizmu.

Zastosowanie Preparatu

  • Usuwa nadmiar wody z organizmu
  • Chroni przed działaniem wolnych rodników
  • Poprawia procesy wydalnicze
  • Prowadzi do utraty wagi
  • Poprawia samopoczucie

Zalecane spożycie: 1 kapsułki raz dziennie. 

Skład: Ekstrakt z korzenia pietruszki zwyczajnej (Petroselinum crispim) 10:1, ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica) 20:1, ekstrakt z liści brzozy brodawkowatej (Betula pendula) 20:1, ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) 10:1, ekstrakt z ziela czystka kreteńskiego (Cistus creticus) 10:1, ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense) standaryzowany na zawartość min. 7% krzemionki, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna.

Szczegóły produktu

Lek004418
Nowy

Komentarze (0)

No reviews
Produkt dodany do listy życzeń