Błonnik Shake Oczyszczająca Malina - 250g - Invent Farm Expand

Błonnik Shake Oczyszczająca Malina Proszek - 250g - Invent Farm

INVENT FARM Sp z o.o.

Lek003946

Nowy

Malina właściwa jest to krzew pochodzący z rodzin Różowatych, występujących w Europie i Azji. W Polsce rośnie na niżu, w lasach, górach i zaroślach. Owoc jest wielokrotnym pestkowcem, o różowej barwie i przyjemnym zapachu. Jest bardzo smaczna, również jest spotykana w innej odmianie, żółtej.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

26,90 zł

brutto

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Więcej informacji

Każdy zna smak malin, niektórzy lubią, inni twierdzą że mają dość kwaśny smak. Jednakże idealnie nadaje się do różnych przetworów i tworzenia leków. Pewnie każdy z nas pamięta słoik soku malinowego u babci w spiżarni, który nie tylko nadawał się do herbatki z chłodne dni, na przeziębienia ale i idealnie pasował do schłodzonego napoju chmielowego w lato.

Świetnie sprawdzi się jako lek pomocniczy w odchudzaniu.

Do celów leczniczych zbiera się w lipcu świeżo dojrzałe owoce maliny, a następnie suszy w suszarni przy około 30 stopniach, zwiększając później temperaturę do 50 stopni. Ze świeżych owoców zaś można przygotować syrop malinowy. Do celów farmaceutycznych zbiera się również w ciągu lata liście maliny, które się suszy w cieniu i przewiewie.

Napar z suszonych owoców lub syrop ze świeżych malin pobudzają gruczoły potowe i w stanach gorączkowych potrafią po godzinie wywołać obfite wydzielanie potu. Liście maliny zaś działają przeciwbakteryjnie, wzmacniając odporność i przeciwzapalnie. Pijąc regularnie napar możemy zahamować rozwój bakterii jelitowych i zmniejszyć biegunkę. Powodują również nieznaczny rozkurcz mięśni, naczyń krwionośnych i macicy. Przy stosowaniu więcej niż zalecanej dawki dziennej, nie wywołuje działań niepożądanych.

Świetnie sprawdzi się również jako lek przeciwgorączkowy i napotny. Syropik malinowy w szczególności jest przeznaczony dla dzieci, ze względu na przyjemny smak i cudowne działanie. Dobre efekty również można uzyskać przy łączeniu przetworów z malin z innymi przetworami o podobnym działaniu. Do użytku zewnętrznego stosuje się sok z malin do płukanki na włosy, płukania gardła i jamy ustnej.

Opinie

Odchudzanie, oczyszczanie organizmu, detox

Stali klienci płacą mniej nawet o 10% - sprawdź szczegóły programu lojalnościowego

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Leszczyńska 53
60-115 Poznań

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806
» przeczytaj wszystkie opinie

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.