Libramed - 84tabl - Aboca Expand

Libramed - 84tabl - Aboca

Aboca Aboca

Lek003586

Nowy

Libramed to wyrób medyczny, kontrolujący zmiany stężenia glukozy we krwi po posiłku.

Więcej szczegółów

79,88 zł

brutto

Brakuje Ci tylko 100,00 zł do darmowej dostawy!

Dostawa Pocztą Polską przy płatności przelewem lub szybkim przelewem online.

Więcej informacji

1) O produkcie

Dziś jedną z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych jest otyłość. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jakie konsekwencje i powikłania ze sobą niesie – zaburzenia pracy układu krążeniowego, miażdżyca, zawał, choroba niedokrwienna serca, choroba wieńcowa, udar mózgu, zator płucny, choroby wątroby, dróg żółciowych i jelit oraz wiele innych, które często kończą się tragicznie.

Dlatego tak ważne jest utrzymywanie prawidłowej masy ciała. Najbezpieczniejszą i najzdrowszą formą dbania o linie, jest przestrzeganie prawidłowej i zbilansowanej diety, bogatej w witaminy, związki odżywcze, materiały budulcowe i błonnik oraz aktywność fizyczna. Możemy też wspomagać pracę naszego organizmu poprzez stosowanie odpowiednich suplementów diety.

Preparat Libramed to wyrób medyczny, kontrolujący zmiany stężenia gukozy we krwi po posiłku. Jeżeli jesteśmy bardzo głodni, poziom glukozy we krwi jest niski; wtedy jemy obfity posiłek i poziom ten gwałtownie wzrasta, aby zaraz po skończeniu gwałtownie spaść i dając nam złudne wrażenie, że tak właściwie to się nie najedliśmy ( często objawia się to chęcią zjedzenia czegoś słodkiego tuż po obiedzie czy kolacji).

Działanie Libramed oparte jest na opatentowanym kompleksie polisacharydów o właściwościach kompleksujących, które tworzą w przewodzie pokarmowym żel obniżając szybkość wchłaniania węglowodanów i wydłużając ten proces. Ogranicza też wchłanianie tłuszczów i zapobiega senności poposiłkowej.

Libramed jest wskazany dla dorosłych - w przypadku nadwagi i otyłości oraz z dużym stosunkiem talia/brzuch oraz dla dzieci od 8 roku życia - w przypadku nadwagi i otyłości.

2) Skład

Opatentowany kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel Retard®); aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe.

3) Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia: 3 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami.

Dzieci między 8 a 12 rokiem życia:

2 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami.

Zażyć zalecaną dawkę popijając dużą ilością wody i połykając po jednej tabletce na raz. Nie ssać i nie rozgryzać tabletki.

4) Opakowanie

84 tabletek po 725 mg każda

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dane do przelewu:

EKAA Sp. z o.o.
Szeroka 2
62-023 Robakowo

mBank: 78 1140 2004 0000 3102 7615 4806Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo Państwa dancyh, dlatego cały nasz serwis jest zabezpieczony certyfikatem SSL.

Serwis evital.pl jest zabezpieczony certyfikatem RapidSSL

Accept

Nasza strona zbiera pliki cookies. Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.