Miód ze Spadzi Iglastej - 1,15g - Pasieka Buckfast T.Sadowski

Miód ze Spadzi Jodłowej - 1,05kg - Pasieka Buckfast T.Sadowski

Sadowski
Produkt niedostępny
71,51 zł

(71,51 zł szt.)

Brutto

Miód ze spadzi iglastej - ma charakterystyczny kolor – ciemny z zielonkawym lub szarym odcieniem. Najczęściej uzyskuje się go z jodły, świerków, sosny lub modrzewia. Charakteryzuje się dużą lepkością i gęstością, jest cięższy od miodów nektarowych. Doskonały w schorzeniach dróg oddechowych, przewodu pokarmowego, w chorobach serca i naczyń, a także nerwicy.

Opis

Miód ze spadzi iglastej - ma łagodniejszy smak niż miód spadziowy z drzew liściastych i charakterystyczny kolor – ciemny z zielonkawym lub szarym odcieniem. Najczęściej uzyskuje się go z jodły, świerków, sosny lub modrzewia. Charakteryzuje się dużą lepkością i gęstością, jest cięższy od miodów nektarowych. Doskonały w schorzeniach dróg oddechowych, przewodu pokarmowego, w chorobach serca i naczyń, a także nerwicy.


Informacje dodatkowe:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Aby zachować dobrą kondycję i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu należy prowadzić zdrowy tryb życia oraz stosować zrównoważoną dietę.

Produkt przechowywać w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.


Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.


Opakowanie:

1,15 kg

Szczegóły produktu

Mio000176
Nowy

Komentarze (0)

No reviews
Produkt dodany do listy życzeń