MR shea SUROWE 100ml

Masło Shea Surowe - 100ml - Maroko Produkt

MAROKO PRODUKT Sp. z o.o.
Produkt niedostępny
27,29 zł
Brutto

Masło shea surowe nie zawiera żadnych dodatków i polecane jest zwłaszcza do pielęgnacji delikatnej skóry małych dzieci oraz zwierząt. Zawiera substancje tłuszczowe, witaminy E i F oraz naturalne filtry chroniące przed promieniowaniem UVB niszczącym skórę. Zaleca się stosowanie przed opalaniem na słońcu jak i w solarium. Doskonale nawilża, ujędrnia i wygładza.

Opis

Masło shea surowe nie zawiera żadnych dodatków i polecane jest zwłaszcza do pielęgnacji delikatnej skóry małych dzieci oraz zwierząt. Zawiera substancje tłuszczowe, witaminy E i F oraz naturalne filtry chroniące przed promieniowaniem UVB niszczącym skórę. Zaleca się stosowanie przed opalaniem na słońcu jak i w solarium. Doskonale nawilża, ujędrnia i wygładza.

 

Masło Shea pozyskiwane z drzew masłosza - zwanych drzewami życia. Przygotowują go wyłącznie kobiety według starej afrykańskiej procedury. W zależności od kraju specyfik ten nazywany jest shea butter, masłosz, masło karite lub masło galam.

 

Dzięki zawartym enzymom, witaminom oraz UVB skóra szybciej się regeneruje, jest chroniona przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego, a także staje się gładka i nawilżona. Masło Shea przyspiesza także proces gojenia się niewielkich ran czy siniaków. Nadaje się do każdego typu skóry - także tej ze skłonnością do trądziku i tłustej. Masło shea polecane jest zwłaszcza dla skóry suchej i wysuszonej skłonnej do tworzenia się wężowej skóry, pękającej (nawet z tworzącymi się ranami).

 

 

Składniki:

Masło shea

 

Informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w miejscu suchym i chłodnymi.

 

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

 

Opakowanie:

100 g

 

 

Szczegóły produktu

Kos003005
Nowy

Komentarze (0)

No reviews
Produkt dodany do listy życzeń