Kremowe Mydło z Miodem Manuka MGO 250 - 100g - Manuka Health NZ

Kos000691

Nowy produkt

Kremowe mydło z miodem Manuka swietnie wspomoże dezynfekcję rak oraz zadba o kondycje wrażliwej skóry rąk.

Więcej informacji

23,86 zł

- +

 
Więcej informacji

O dobroczynnych właściwościach miodu wiadomo od wieków. Stosowane wewnętrznie i zewnętrznie wykazują silne działanie prozdrowotne. Miód Manuka jest jednym z najbardziej znanych miodów świata, ze względu na swój unikatowy skład i właściwości. Wytwarzany jest przez pszczoły z krzewów Manuka, które rosną na terenach Nowej Zelandii i Australii.

W jego składzie znajdziemy antyoksydanty, witaminy, minerały, kwasy organiczne, aminokwasy, enzymy, flawonoidy oraz wyjątkowy składnik – methyloglyoxal. Jego działanie porównuje się do działania niektórych antybiotyków. Wpływa niszcząco na takie bakterie jak:

- Staphylococcus aureus MRSA – gronkowiec złocisty oporny na metycylinę

- Helicobacter pylori

- Escherichia coli

- bakterie z gatunku Streptococcus – paciorkowce.

Zewnętrzne stosowanie miodu Manuka wykazało właściwości prozdrowotne na całym świecie – w niektórych szpitalach stosuje się plastry z tym miodem w celu przyspieszenia procesu gojenia się ran pooperacyjnych czy pourazowych.

Kremowe mydło z miodem Manuka swietnie wspomoże dezynfekcję rak oraz zadba o kondycje wrażliwej skóry rąk. Ze względu na szkodliwe czynniki atmosferyczne, skłonności skóry do przesuszania, działanie związków drażniących i detergentów nasza skóra może być popękana, zaczerwieniona i sucha.

Obecne w miodzie Manuka związki zapewnia odpowiedni poziom jej nawilżenia i ochronią przed nadmierna utrata wody z naskórka. Ponadto, świetnie zdezynfekują mikrorany, peknięcia, zadrapania i przyspiesza proces gojenia się, uniemożliwiając bakteriom indukcję stanu zapalnego.

 

Składniki INCI:

Sodium Palmate, Sodium Palm kernalate, Aqua, Leptospermum Scorpium Mel (MGO250+ Manuka Honey), Glycerin, Sodium Chloride, Titanium Dioxide C177891, Tetrasodium EDTA, Sodium Etidronate.

Napisz opinię

Kremowe Mydło z Miodem Manuka MGO 250 - 100g - Manuka Health NZ

Kremowe mydło z miodem Manuka swietnie wspomoże dezynfekcję rak oraz zadba o kondycje wrażliwej skóry rąk.

Napisz opinię

 
Comments(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu